Buahahahaah!!!!!!!!!

Pentti Nelonen

Oon vetänyt 2 Jim Beamia ja just laitoin yhen blondin hakeen lisää kivajuomaa. Eikä tunnu missään! Kun ei tarvi takuta ja säätää kaatuneen linuxin takia niin jää aikaa kaataa naisia! Tumputtakaa linuxrunkkarit, tumputtakaa!

10

245

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sitä sit niiku harrastetaan laittomuuksia...? ;-)

    • häh?

      Mitä vitun Jimin piimää se on? Joku homojuoma?

      • PENTTI=TOTUUS


      • exergy kirjoitti:

        Voi helekuta mikä video ;D ;D

        Jos Pentti uskooo tuohon videoon että Arnoldin lihakset tulevat about Jimista niin sitten hän kyllä uskoo kaikkeen muuhunkin satuiluun kuten windowsin turvallisuuteen, juttuhan alkaa tästä ratkeamaan. Pentti on siis niin lapsellinen että jenkkien mielikuvitukselliset tarinat pistävät hänet unelmineen onnesta sekaisin ja Pentti nielee koko paketin nahkoineen ;D ;D ;D

        Pentti onkin INFANTIILI!!


    • pentti_fani

      pentti pönttö olet alkoholisti luuseri
      ei voi kun todeta asian

    • P4 is brainfart

      >Oon vetänyt 2 Jim Beamia ja just laitoin yhen blondin hakeen lisää kivajuomaa. Eikä tunnu missään! Kun ei tarvi takuta ja säätää kaatuneen linuxin takia niin jää aikaa kaataa naisia! Tumputtakaa linuxrunkkarit, tumputtakaa!<

      Tumputa kuule itse vaan, ei sulla mitään naisia ole siellä, et edes ymmärrä mitään naisten päälle! Siks toisekseen toi kaatunut linux tarkoittaa kyllä oikeasti kaatunutta windowsia. Windowsin on varmaan useimmat saaneet kaatumaan, harva on onnistunut kaatamaan linuxia (ja jos on niin se on ollu viallisen laitteiston vika).

    • Oliko sen blondinkin nimi Jim? ; )

      • The Real J.

        Eikös Jim ole selvästi miehen nimi ? Samoin Pentti on miehen nimi. Mitähän tuosta voidaan päätellä...


      • ei ole.

        Takuuvarmasti sen sukunimi on .jpg


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      62
      1208
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      901
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      335
      685
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      636
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      99
      613
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      582
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      574
    Aihe