Mikä olikaan tie johtoon foorumin osoite en muista?

No niin että mikä siis olikaan Tie johtoon foorumin osoite olen unohtanut sen ja haluiaisin löytää sen kertokaa jos tiedätte.
6931
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei toimi :(
En tiiä onko se mennyt pimeeks.

Äänestä
  • ...mutta ainakin Tie johtoon-sivusto on ainakin poissa toiminnasta,koska sivusto oli Geocitiesillä ja koko Geocities on sitten lopettanut viime lokakuussa (tiedän tuon siksi,koska oon pyörinyt kahdella sivustolla,jotka olivat Geocitiesillä tuolloin ja siirtyivät sen myötä [Free]Websille),mutta en tiedä,tehdäänkö Tie Johtoon-sivustoa toiselle sivustontarjoajalle.Olisi kiva tietää jotain Tie Johtoon-sivuston kohtalosta. :/

    Äänestä

  • emmauspikachu kirjoitti:

    ...mutta ainakin Tie johtoon-sivusto on ainakin poissa toiminnasta,koska sivusto oli Geocitiesillä ja koko Geocities on sitten lopettanut viime lokakuussa (tiedän tuon siksi,koska oon pyörinyt kahdella sivustolla,jotka olivat Geocitiesillä tuolloin ja siirtyivät sen myötä [Free]Websille),mutta en tiedä,tehdäänkö Tie Johtoon-sivustoa toiselle sivustontarjoajalle.Olisi kiva tietää jotain Tie Johtoon-sivuston kohtalosta. :/

    Tieks te millai pääsee heart goldis Olivine cityn sali päällikköö vastaan?

    Äänestä

  • Heart Gold kirjoitti:

    Tieks te millai pääsee heart goldis Olivine cityn sali päällikköö vastaan?

    Pitää mennä Olivine Citystä Cianwoodii ja hakee SecretPotion joka pitää mennö antaa Lighthousen sairaalle Ampharosille. (Sorry jos joku vastas jo mut en lue yleensö loppuu)

    Äänestä

  • I've Got Hg and Ss kirjoitti:

    Pitää mennä Olivine Citystä Cianwoodii ja hakee SecretPotion joka pitää mennö antaa Lighthousen sairaalle Ampharosille. (Sorry jos joku vastas jo mut en lue yleensö loppuu)

    Owo. Viestei laitellaa ja sitte pitää viel käyttää matikkapäätä. Puolälyset ei voi kirjottaa hehe, (Ne ei osaa matikkaa)
    Mulle ei muuten tarvii vastailla jne ku satuin eksyy tänne nii No Comments. En ees muisa koko sivustoa päivän päästä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


The kysyjä? kirjoitti:

No niin että mikä siis olikaan Tie johtoon foorumin osoite olen unohtanut sen ja haluiaisin löytää sen kertokaa jos tiedätte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu