Minulla on Outlook Express, joka silloin tällöin ilmoittaa, että kansiot pitäisi järjestää uudelleen. Yleensä klikkaan tämän pois mutta jos annan em. tapahtua - saattaa mennä tuntikin, että kansioita järjestellään ja kopioidaan ja silloin kone on mahdottoman hidas.
Ja sitten vielä - miksi Lähetetyt kansio poistaa viimeksi lähetettyjä. Saattaa olla että esim. viimeiset kaksi kuukautta häipyy vallaan eikä auta vaikka klikkaisin tuolta nousevasta tai laskevasta järjestyksestä. Mihin ne katoavat. Ne uusimmat kuitenkin ovat tärkeimpiä mutta ne häipyvät. Eivät aina mutta joskus. Osaisiko joku auttaa. Kiitos.
Kansioiden järjestäminen
viivivoe
4
166
Vastaukset
ongelmaasi, mutta suositella voin, että otat käyttöön esim. Thunderbird'in. Se on oikeasti paljon ketterämpi ohjelma.
- puppua
tai ohjelmassa on vikaa tai pöpöjä koneella.
Ei poista edes poistetut kansiosta, jos ei ole ruksia.- viivivoe
Ei ole puppua eikä pöpöjä. Kone oli juuri huollossa, emolevy vaihdettiin yms. Uusi tietoturva asennettiin. Mitä ruksia tarkoitat?
- asetukset-----------
viivivoe kirjoitti:
Ei ole puppua eikä pöpöjä. Kone oli juuri huollossa, emolevy vaihdettiin yms. Uusi tietoturva asennettiin. Mitä ruksia tarkoitat?
ylläpito.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022356- 1211944
- 921519
- 1381459
- 1171276
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘741268Ajattelen sinua nyt
Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu221200Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis631141- 511107
- 381052