Toivottavast Ylpeä Iskästä on saanut surmansa juhannuksena! Viestisi poistettiin palstoilta ja toivottavasti rikospoliisille! Sinut eläinrääkkäjä saadaan vielä kiinni!
eläinrääkkäysestä
11
434
Vastaukset
- joku1234
syytä pitää lapset ja eläimet kaukana tuollasista sekopäistä. Joku varmaan tietää kuka kyseinen perhe on, ilmoittais vain pollareille.
- ,.,.,.,.,
Toivottavasti henkilö jää kiinni!! Kissoja ei kannata pitää ulkona ilman valvontaa kun tuommoisia ihmisiä kulkee vapaana.
- ei kissoja tontille
,.,.,.,., kirjoitti:
Toivottavasti henkilö jää kiinni!! Kissoja ei kannata pitää ulkona ilman valvontaa kun tuommoisia ihmisiä kulkee vapaana.
vieraat kissat pois ihmisten tonteilta.Näin se vaan on.
- (OO)
ei kissoja tontille kirjoitti:
vieraat kissat pois ihmisten tonteilta.Näin se vaan on.
Meilläkin kävi naapurin kissa päästämässä "luirut" kirjaimellisesti peruna maalle, että sellaisia uusiaperunoita namm.
Kissan puolustajat koittakaa nytte hyvänen aika lukea sitä laki pykälää tarkemmin, missä puhutaan kissojen irti pitämisestä.
- saattoip
ehkä oli myös mauton provo... kissa- ja koiraihmiset (ihan ymmärrettävästi) hyperaktivoituvat tuollaisesta ylikierroksille ja trolli nauraa kotona näppiksen ääressä
- Suomen luontoon!
Kotikissan irrallaanpito pitäisi säätää rangaistavaksi. Tavan tallaaja maksaa tappamastaan uhanalaisesta eläimestä ison sakon, kun taas kotikissan omistajan ei kissansa tuhoista tarvitse maksaa senttiäkään. Aivan perseestä!
- Mengele 55
Suomen luontoon! kirjoitti:
Kotikissan irrallaanpito pitäisi säätää rangaistavaksi. Tavan tallaaja maksaa tappamastaan uhanalaisesta eläimestä ison sakon, kun taas kotikissan omistajan ei kissansa tuhoista tarvitse maksaa senttiäkään. Aivan perseestä!
Sinunlaiset idiootit ei kuulu Suomen luontoon, ei muuta kun nurkan taakse ja...........
- asddasasdasdasdasd
Kyllä puuttuu taas tilannetaju. Ihan selvä provo se viesti oli. Sarkasmitutka päälle saatana!1
- ftjhyj
Yksi niistä ihmisistä, jotka sanovat eläimestä että "hän" ja ihmisestä että "se".
Eikä sinulla näytä olevan tippaakaan huumorintajua. - äly hoi!!!
Oletteko oikeasti noin urpoja, että uskotte kaiken mitä tänne kirjoitetaan? Itse työskentelen eläinten kanssa, ja huomasin kyllä heti että "Ylpeä Iskästä" oli niin sanottu trolli, eli koko kirjoitus oli huono vitsi. Älkää ihmiset ottako kaikkea liian tosissanne, tai sitten suosittelen, että lakkaatte lukemasta tätä palstaa. Joka oikeasti eläimille noin tekisi, ei tänne kirjoittelisi.
Järjen käyttö on sallittua näiden keskustelujen lukemisessakin :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!7711743Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla978908Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.734670Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka244028- 993968
Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti53871Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j93670Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle223482Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.423285Yksi kuoli kolarissa Outokummussa
-toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei452776