Jouduin kytkemään HP-kannettavaan ulkoisen CD-aseman ja XP SP3 kuvitteli sen jotenkin printteriksi, jota se nyt on asentavinaan vaikka CD-asema ei ole kytkettykään.
Joka kerta konetta avatessa alapalkki kuikuilee printterin löytymisestä ja siitä kuinka hirveän huonossa hapessa se on ja työpöydällä asennusvelho kevytmielisesti keikaillen tyrkyttää itseään eikä ruksista usko etten halua.
Tulostinta ei ole paitsi virtuaalitulostin MS Office Document Image Writer.
Koettaisko joku pusertaa aatelmiaan ja kertoa kuinka saan murjottua tuon tyrkytyksen pois?
Tulostin kiusaa
6
201
Vastaukset
- kokeile.....
se kun laitehallinnasta poistaa käytöstä.
- Maisteri Mäkimaa
Laitehallinnasta mitään tulostinta.
Kiitos vastauksesta
Tuo Image Writer ei KAIT ole järjestelmän toiminnalle oleellinen. Jospa poistais sen hiiren oikealla?
- Tri Zicks
Emolevy menossa hajalle. Osta uusi kone.
- Maisteri Mäkimaa
emolevyn tarkistamiseen jokin ohjelma?
Vai onko vain odotettava, että leviää?
Kone on muuten hyvin-hyvin vetelä liikkeissään. - Rr
Maisteri Mäkimaa kirjoitti:
emolevyn tarkistamiseen jokin ohjelma?
Vai onko vain odotettava, että leviää?
Kone on muuten hyvin-hyvin vetelä liikkeissään....emolevyssä ole vikaa, käyttis sen sijaan voi olla kuralla...
-Rr Maisteri Mäkimaa kirjoitti:
emolevyn tarkistamiseen jokin ohjelma?
Vai onko vain odotettava, että leviää?
Kone on muuten hyvin-hyvin vetelä liikkeissään.hdtunen ilmaisversiolla:
http://www.download.fi/jarjestelma/jarjestelman_tiedot/hd_tune.cfm
näet sillä onko bad sectoreita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689771IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3156976Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?801790Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61451Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1041404- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751099Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41902Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24770MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752