Kone menossa takuu huotoon kun sammuilee itsestään. Huollossa annettiin ohjeet palauttaa kone tehdasasetuksiin ja sitä yritin tehdä.
Onko kone palautunut nyt tehdasasetuksiin. Minulla on salasanasuojaus järjestelmänvalvojana ja se pitäisi olla pois eli onko se salasana sit poistunut ja onko kaikki ylimääräiset tiedot poistunut koneestani.
Kone herjaa näin ja samaa vaan herjaa vaikka sammutat käynnistät yms.
"Tietokone käynnistyi odottamatta uudelleen, tai siinä ilmeni odottamaton virhe. Windows-asennusta ei voida jatkaa. Voit asentaa Windowsin käynnistämällä tietokoneen uudelleen valitsemalla OK ja aloittamalla sitten asennuksen alusta."
salasanat
poistettava
1
101
Vastaukset
siis palautatko dvd:ltä vai kiintolevyn backup osiolta?
jos teet korjaavan asennuksen niin tiedot säilyvät, jos teet "puhtaanpöydän" asennuksen niin silloin omista tiedostoista pitää olla varmuuskopiot.
arvailua on kiintiksen hajoaminen tai muu rautavika, biossin nollaus ja muuta nyt ei tullutkaan mieleen tällä kertaa.
tai tuli: oletko tarkistanut ettei koneessasi ole viruksia?
saatko käynnistymään vikasietotilassa?
f5 tai deleteä (riippuu koneesta) kun naputtelet käynnistyessä niin pääsee vikasietotilaan.
tässä aluksi kysymyksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1706704
- 594532
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s293326- 613027
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161915Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗271606- 171590
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹401533- 341389
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest471340