KIELKALLIO AVATTU

Nyt jos ajatte Etelään päin pysähtykää ihmeessä Kielkalliossa Uusi yrittäjä Hyvää ruokaa viihtyisä rauhallinen paikka Vaihto ehto kiireiselle ABC-asemalle ja palvelu pelaa.
2409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

24.6.2011 Avajaiset todella mukava pariskunta ja tietenkin hyvää ruokaa

Äänestä

Täytyypi katsella onko sitä paikkaa Imatran suunnalle mennessä :) Lienee sitten melko uusi. Yksi samanniminen oli joskus Etelä-Savon suunnassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkaaja 1958 kirjoitti:

Nyt jos ajatte Etelään päin pysähtykää ihmeessä Kielkalliossa Uusi yrittäjä Hyvää ruokaa viihtyisä rauhallinen paikka Vaihto ehto kiireiselle ABC-asemalle ja palvelu pelaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu