Mistä vois ostaa käytettyjä pyöriä? Lähinnä Yosemiten sinkulat kiinnostaisi. Mutta niitä ei tahdo olla missään myynnissä. Uusi on aika kallis, mutta jos sen hinnan laskee monelle vuodelle niin sittenhän se on ok. Ja tarkkana niiden kanssa saa olla sillä ne on monen voron suosikkikohteita.
Mistä ostaisin käytettyjä pyöriä?
4
99
Vastaukset
- Bassoko
Mikä Yosemite on kallis? Eikö ne oo niitä halpiksia joita ei kannata ostaa, jos oikeasti pyöräilee, eikä vain vie fillaria kellariin.
- älä vaivaudu
Jaa. Yosemiten meinaat ostaa? Pääset halvemmalla kun ostat muutaman metrin köyttä ja vedät itsesi kiikkuun. Sen lisäksi kyseinen ratkaisu on tuskattomampi kuin kuolema Yosemitella.
- 12+8
Yosemitea et käytettynä saa mistään. Ne kun on aina siinä vaiheessa loppuun käytettyjä kun muita pyöriä aletaan myymään eteenpäin.
Hyvää mainosta tämä kuitenkin on, joten lisää mielipiteitä vaan... Laita hakusanaksi käytetty polkupyörä ja lisää merkki.
Voit myös käydä katsomassa huuto.net tai keltainen pörssi sivuilla erimerkkisiä käytetttyjä polkupyöriä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama245037Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä634046Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve743612Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.732698Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu1472473Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta602348Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl762159Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?272117- 1351654
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko371515