Anneli on niin syytön kuin minä tässä ja sillä sapluuna.
En ole uskonut koskaan Annelin syyllisyyteen.
Puolustan Annelia hengen loppuun ja nortin maku suussa.
Anneli vapaaksi ry.
Annetaan Annelin olla.
16
148
Vastaukset
- ei osaa, ei...
Joo, Anneli yhtä syytön, kun Nilssikin.
- criminalmins
Joo ja kolmas kovanokka Aino Nykobb mikä lie...
- sehän se
Kun kerta Nisse syytön, nii ei Annelikaa mitää tuhmaa ol voinnu tehdä, Hans "vakavasti" otettava epäilty, vetäsen Nortin päälle.?
- Hessu 52
Anneli sähkötuoliin!
- Ness50 kpl.
Hessu 52 kirjoitti:
Anneli sähkötuoliin!
Ei. Anneli kiikkutuoliin. Keinumaan ja "muistelemaan" menneitä. Kuten, olen syytön
- ototusta
Valmistaudutaa siihen kun Anneli kiven sisältä vapautuu, nii jäykkää sapelii tarjolla, ruuti kuivaa, ei tartte puutteessa olla.
- Hessu 52
Annelille kuula kalloon!
- Karmeata.
Hessu 52 kirjoitti:
Annelille kuula kalloon!
Valtava takaisku sinulle ja muille murhanhimoisille, suomen laki ei yllä antamaan kuin maksimissaan EK:n. Rikokset joista Annelia epäilevät, ei riitä kuin määräaikaiseen tuomioon. Eläinsuojelurikos? Hmmm. Sakon paikka. Alan uskoa, ettei setissä, josta nyt epäilevät, täyty edes vangitsemisen edellytykset.
Kysymys on vainosta enemmän kuin tosiasioista. Poliiseille oli valtavan suuri imago tappio kun EK meni nurin. Nyt on aivopesty lapset toimimaan äitiään vastaan. Hirveitä sukulaisia ja poliiseja. - Karmeata.
Karmeata. kirjoitti:
Valtava takaisku sinulle ja muille murhanhimoisille, suomen laki ei yllä antamaan kuin maksimissaan EK:n. Rikokset joista Annelia epäilevät, ei riitä kuin määräaikaiseen tuomioon. Eläinsuojelurikos? Hmmm. Sakon paikka. Alan uskoa, ettei setissä, josta nyt epäilevät, täyty edes vangitsemisen edellytykset.
Kysymys on vainosta enemmän kuin tosiasioista. Poliiseille oli valtavan suuri imago tappio kun EK meni nurin. Nyt on aivopesty lapset toimimaan äitiään vastaan. Hirveitä sukulaisia ja poliiseja.Jo tuo jumalaton salailu poliisien puolelta tapauksen ympärillä on todella häikäilemätöntä. Poliisit eivät ole kertoneet julki mitään konkreettista. Joten siihen nähden jokaista suomen kansalaista voi syyttää ja epäillä tekaistuin perustein. Otetaan tuosta Masa Möhönen kaappiin ja aletaan keksiä syytöksiä. Tuulesta temmattuja.
- ristallipallo
Karmeata. kirjoitti:
Jo tuo jumalaton salailu poliisien puolelta tapauksen ympärillä on todella häikäilemätöntä. Poliisit eivät ole kertoneet julki mitään konkreettista. Joten siihen nähden jokaista suomen kansalaista voi syyttää ja epäillä tekaistuin perustein. Otetaan tuosta Masa Möhönen kaappiin ja aletaan keksiä syytöksiä. Tuulesta temmattuja.
Voi sitä vuosien määrää mikä on edessä kun kaikki on saatu setvittyä.
- Pitääkin
Karmeata. kirjoitti:
Jo tuo jumalaton salailu poliisien puolelta tapauksen ympärillä on todella häikäilemätöntä. Poliisit eivät ole kertoneet julki mitään konkreettista. Joten siihen nähden jokaista suomen kansalaista voi syyttää ja epäillä tekaistuin perustein. Otetaan tuosta Masa Möhönen kaappiin ja aletaan keksiä syytöksiä. Tuulesta temmattuja.
epäillä jokaista puolisonsa tappanutta ja laittaa jopa vankilaan.
- sitä epäillään...
moottoripyrän lahjoittamisesta taksarille.Taksari puolestaan lahjoittanut pari tietsikkaa.Kaksinkertainen rikos.
- kiistän kaiken
lahjoivat toisensa hiljaisiksi?
- hirnuäippä
Anneli auer ja Anna Wahlgren kuruja ja esimerkkejä, kasvattajamalleja niin medioissa mutta
todellisuus
hirmuäitejä.
Mitkä persoonat huh huh. - auer on söpö
anneli on oikeesti syytön.minä tiedän minä maksan.tää on niin ajojahti tämä anneli polosen kiusaaminen.ettisivät sitä oikeeta murhaajaa eivätkä katkeruuksissaan kiusais anneli parkaa.mutta minä uskon että jumala loppujen lopuksi päästää annelin piinasta ja vapaaksi.anneli saa kovat rahalliset korvaukset,nämä sadistiset kiusaajat joutuvat helvettiin.jumala on luvannut että kuka häneen uskoo,ei milloinkaan joudu kadotukseen.on jumala myös luvannut että hänen lampaitaan jos aiheetta kaltoin kohtelee,niin jumalan rangaistus näille kiusaajille on oleva armoton!!herra armahda anneli auer ja anna hänelle hänen kunniansa takaisin,amen.
- Helvetissä
helpottaa tai sitten ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama837401Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä1136072Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve1514249Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu2252916Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?372903Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.782856Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta852560Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl902308- 1862219
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko431686