Vitutusketju on ehkä parempi ilman väliviivaa.
Joskus ihmettelen sitä että olen poikamies, joskus olen tyytyväinen asian tilaan. Hyvin harvoin tunnen olevani yksinäinen. Lauantai-iltana piipahdin (työttömänä) kantapaikassani ja ihmettelin miten aikuiset miehet poraavat menetettyä rakkautta.
Aika erikoinen tapahtuma, en tiedä mikä oli ryyppyillan teema. Saavuin paikalle myöhään, kahvin voimin. Ääneen lausuttu vitutus ja kostea silmäkulma on, perkeleellisen kaunista. Olen itsekin lirauttanut pitkin poskivartta, en tosin anniskelupaikassa.
Ehkä pelkäsin että minut leimattaisiin luuseriksi. Ehkä pelkäsin että napalanko kertoo päässeensä pitemmälle rehellisissä aikeissaan, jätin poraamatta.
Niin, ja sekin vitutti että valomerkki ja pankkitili estivät juomasta itseä tunnustusten tilaan. Että ihan peräkamarin pohjukkaan joutui. Vitutus on tervettä.
Jatkakaa.
Sinkkumiehen vitutus-ketju
13
350
Vastaukset
- Marius.
Sinkkumiehen vitutusbiisi, Sleepy Sleepers ja "Nein, nein, nein" (suomeksi nain, nain, nain)
Koko idea kiteytettynä vihonviimeiseen lauseeseen:
http://www.youtube.com/watch?v=-SyKmgISbF8
Sinkkuna on hyvä olla, joskus välillä. Mutta oikeasti elämän tarkoitus ei ole olla yksin.
Kumppaneita riittää kyllä kaikille, ja joskus rittää pelkästään yksi sana, "Moi".
Siitä on hyvä aloittaa. - Mua vituttaa
kun olen jo 27 enkä ole koskaan saanut naista.
- Sä olet vielä nuori
Minä olen jo 38 ja poikuus tallella
- mahdotonta69
Sä olet vielä nuori kirjoitti:
Minä olen jo 38 ja poikuus tallella
Tämähän ei voi olla totta, eihän?
- Minua vituttaa
kun saisin vain kurpilta enkä teininaisilta lainkaan.
- Tyhmä!
Sieltä otetaan mistä saadaan!
- 9
Joo, ite olen nussinut aktiivisesti teini-iästä lähtien tähän päivään, tuntuu jotenkin oudolta että kaverit on jo keski-ikää lähenemässä ja ilman on oltu.
Miten ihmessä se on mahdollista ?- Voisitko kertoa
miten pääsit aloittamaan nussiminen teini-ikäisenä?
- Vanha ATM
Outoahan se onkin, mutta mahdollista kyllä.
- male25
Minusta tuntuu taas jotenkin oudolta, että joku on nussinut jo teini-ikäisenä aktiivisesti.
Poikuuteni ei muuten ole tallella. - 9
male25 kirjoitti:
Minusta tuntuu taas jotenkin oudolta, että joku on nussinut jo teini-ikäisenä aktiivisesti.
Poikuuteni ei muuten ole tallella.Miten niin outoa, kun on teninä tyttökaveri niin johan sitä tietysti nussitaan kun kerran pukille päästään ja sehän se on sen ikäisenä elämän päätavoite.
- Vituttaa kun
ei saa vittua. Ei muuta
- ............
joo sama täällä. teinipillu kohentaisi minunkin olotilaani kummasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama265079Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä644071Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve773637Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.732708Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu1492497Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta602358Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl782173Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?272127- 1351674
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko371525