Adolf Hitler

\o\o

kuva

13

142

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eric Muhsfeldt

      oIo

    • Höss R.

      Ja ich ich, lieben, uhhh, o/

      • Aribert Heim

        mitt Höss die autobanen gehen, nicht, im mathausen stuchenfuhrer, gescht!


    • Pyryjussi
    • heil hitler!

      sieg heil!

    • http://www.davidduke
      • djuzjdbds

      • r4545t
        djuzjdbds kirjoitti:

        "Tämä mies ei ihan terveen näköinen ole, ei taitais 100kg nousta penkistä:

        http://en.wikipedia.org/wiki/File:Erich_Muhsfeldt"

        Hahhah.. Hyvä huumorintaju..

        Kyllä tuo nyt penkkais ainakin sen satasen..

        Arvioisin, että kuvan kunnossa penkaisi 60kg vähintään, mutta enimmillään 75kg, ja oli muuten viinaan menevä mies.


      • Eiii
        r4545t kirjoitti:

        Arvioisin, että kuvan kunnossa penkaisi 60kg vähintään, mutta enimmillään 75kg, ja oli muuten viinaan menevä mies.

        Tommosilla lommoposkilla ei kyllä 60kg menisi.


    • sieg heil!!!

      sieg heil!!

    • Arschficken die SS

      Bodarit saa mut kuumaksi. Fantasioin usein siitä, miten mustaan SS-univormuun pukeutunut bodarinatsi pistää mut käsirautoihin, lyö vatsaan pari iskua ja siinä kun haukon henkeäni, se repii multa housut pois hieroen samalla kovaotteisesti munaani ja pallejani niin että sattuu. Bodarinatsi avaa asepuvunsa takin ja alta paljastuu lihaksikas arjalainen vartalo. Ei paitaa! Silkkaa herrakansan musklea!

      "Jetzt werde ich deine Arsch ficken!" hän sihisee korvaani ja tunnen, miten hän avaa vyönsä ja kaivaa kalunsa esille. Hän kääntää minut ympäri ja näen sen. Se on valtava ja sykkii.

      "Aber zuerst müssen Sie es saugen!" hän huutaa ja painaa pääni kaluaan kohti. Otan sen huulilleni ja imen intohimoisesti. Kuulen kun natsibodari huokaa ja alkaa naida suutani. Melkein tukehdun tuohon bratwurstiin, mutta natsibodarin tiukka ote päästäni estää paon. On vain imettävä.

      Tätä ei kestä kuitenkaan kauan. Natsibodari karjaisee ja vaikka painan lähemmäs sata kiloa, heittää hän minut vatsalleni kuningastiikeri-panssarivaununsa konepellille kuin marssipakkauksen. Moottoriöljyn ja bensan haju huumaavat minut. Sitten tunnen kun jotain kylmää hierotaan peräaukkooni. Yllättyneenä käännän päätäni ja huomaan, että natsibodari on kaapaissut telaketjuista mustaa rasvaa ja laappii sitä aukkoni ympärille ja sisälle. Huudan kivusta. Enempää en kuitenkaan ehdi katselemaan, sillä natsibodari lyö minua ja käskee katsomaan eteenpäin. Aikaisempien neuvostosotilaiden raiskauksien haavoja kirveltää hirvittävästi. Tämä on kuitenkin vasta alkua, sillä tuo valtava kolmannen valtakunnan valtikka tunkeutuu suoleeni yhdellä, väkivaltaisella työnnöllä. Huudan tuskasta ja nautinnosta. Minut aikaisemmin ottaneiden neuvostokomissaarien kalut eivät ole olleet mitään tähän verrattuna!

      Menetän taas melkein tajuntani, kun natsibodari rynkyttää rajusti telarasvan litistessä työntöjen tahdissa. Aukkoni supistelee ja natsibodari huohottaa ja murahtelee. Tunnen kun työnnöt kiihtyvät. Natsibodari huutaa jotain ja korvia huumaava meteli täyttää korvani. Kuningastiikerin ajuri alkaa huudattaa valtavaa Maybach HL 230 P30 V-12 konetta. Natsibodari repii hiuksiani ja kun moottorin huuto saavuttaa huippunsa, tulemme molemmat! Tunnen kun sperma ruiskuaa suoleeni. Sitä tulee litrakaupalla! Minut on valloitettu. Tiedän että en halua enää mitään muuta kuin palvella kolmatta valtakuntaa.

      Semmoinen juttu. Mitäs piditte?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta

      Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama
      Maailman menoa
      81
      5519
    2. Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?

      Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä
      Maailman menoa
      111
      4534
    3. Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille

      Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve
      Maailman menoa
      136
      4115
    4. Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa

      asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu
      Maailman menoa
      216
      2867
    5. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      78
      2836
    6. Mitä tapahtui?

      Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?
      Kiuruvesi
      32
      2716
    7. Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta
      Maailman menoa
      83
      2534
    8. Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään

      Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl
      Maailman menoa
      89
      2280
    9. Mitä haluaisit sanoa kaivatullesi tänään?

      Mitä ajatuksia hänestä ja tilanteesta ylipäätään 💖
      Ikävä
      182
      2113
    10. Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista

      Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      1666
    Aihe