Kertokaas ihmiset, jotka on ollut jantralle/kuullu juttuja jantrasta. Ollaan kaveriporukan kanssa menossa sinne ensi kesänä niin olis kiva tietää millasta menoo siel on tai et millanen hotelli :) ennenkaikkea onks hyvät baarit :D
Hotel Jantra
7
930
Vastaukset
- tarpeeksi.
Koko Sunny Beach on pelkkää baaria baarin vieressä. Ette kai te aio viettää lomaanne hotellin baarissa?
- Joooshua
Jantra sijaitsee ihan Sunny Beachin reunalla. Matkaa keskustan baareihin on melkoisesti. Hotellilla allasbaari, ei sen kummempaa. Hotellin aamupala koostuu lähinnä tähteistä ellet hyöki sinne heti kun se aukaistaan. Siivouksessa ei kehuttavaa myöskään. Muuten ihan jees. Lähellä paljon hyviä ruokamestoja ja baareja sekä yksi yökerho.
- paljon matk.
voisi melkein sanoa huonoimmasta päästä olleen, mitä minä olen eri puolella kierrellyt. Samoin koko Sunny Beach on kyllä turistirysä, ei mitään muuta, mielestäni.
- naamag
Eikö topicin aloittajalla tullut mieleenkään ettiä vanhoja keskusteluja? Nekin ovat aika tuoreita, koska tästä hotellista tulee uusi topic vähintään joka kuukausi..Ei jaksais samoja lätinöitä laittaa joka kuukausi!!!
- sbsb
Jantra on kiva hotelli! Ei mikään luksus, mutta hintansa veroinen! Keskustan baareihin pieni kävelymatka on tosiaan, mutta lähellä on ainakin Lazur!
- kännääjä
onko huoneissa omat oksennuskopit niinkuin Ibizalla?
- L-
oltiin viime kesänä kyseisessä hotellissa. hotelli oli ihan jees hintaansa nähden ja henkilökunta oli ystävällinen. jantran läheisyydessä oleva frankos oli hyvä alottelupaikka ja siitä oli hyvä suunnata lazuriin. :D den glade viking kannattaa myös käydä katsastamassa. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama245037Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä634046Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve743612Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.732698Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu1472473Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta602348Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl762159Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?272117- 1351654
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko371515