Eli onko sinusta nämä kuvat hottiksia vai ei..?
http://www.freeartists.info/index.php?option=com_hotornot&task=show&id=17&source=hotornot&Itemid=99
Anna oma tähtesi ..;)
Hot or NOT..?
10
249
Vastaukset
- vai ei..?
max 1 tähti, ei ollenkaan hottiksia
kuvat on paljon rumempia kuin malli
ihan kivoja kai, omituinen jalkojen amputointi, kummallinen asento - CanonD7
Ei nyt sentään..minusta muutamat kuvat olivat varsin asiallisia.. =))
- tiksia vai ei
minusta n. nilkasta amputointi näyttää erityisen pahalta
- ehkä oli ehkä ei
jotkut kuvat naisista oli oikein huonojakin, olisiko otettu jollain kököllä kamerakännykällä, mutta mallit itsessään aivan terveen nuoren naisen näköisiä.
- fotolupus
eipä noi kovin kaksisia tuntuneet olevan
perusluokan kaverikuvatasoa - Laatuva..ko
Laittakaapa te "hottikset" nyt sitten esiin sinne niitä oikeita hottis kuvia niin saadaan me muut sitten katsella sitä laadun määrää..;)
- uppercase
Up!!! ettei mielenkiinto pääse hiipumaan..
- TrixpanRodinal
Kamalia rajausvirheitä, kuvaaja ei ole huomannut mitä kuvassa näkyy taustalla joten ei ole nähnyt mitä kuvaan tulee. Valotukset perseellään. Kaikki kuvat näpsäamatöörin moskaa.
Katsoin sen ensimmäisen, nätti flikka.
Tuon laatuisilla arvosteluilla mitä tuossa ylempänä on olisi mukavaa nähdä teidän ottamianne kuvia joten laittakaapa nettialbuminne osoitteet näkyville!
Vai oletteko huuhaa porukkaa jolla on suuri suu mutta vastaavasti pienet aivot?- lopen kyllästynyt
Tätä ilmiötä kutsutaan-> kameranläpitirkistelyksi. Valokuvaamisella ei ole mitään tekemistä aiheen ympärillä, vaan kamera toimii "luvallisena" välineenä tirkistellä nuoria tyttöjä. Näitä setämies saitteja ja kerhoja Suomi on pullollaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama857426Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä1156143Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve1584274Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?372933Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu2252926Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.782856Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta862571Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl902308- 1862229
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko431696