- Näin se vähän taitaa olla. Onneksi ei olla jäniksen selässä ;) Toivottavasti silmäpelit siellä johtavat toivottuun lopputulokseen :)
- Heitti ensin väärään kohtaan kommentin, mutta en voi kuin ihmetellä mitä täällä oikein tapahtuu?
- Mitähän täällä oikein tapahtuu?
- Millaista sidontaa? Kinbaku (shibari)?
- Iän puolesta ei, välimatkaa vaan taitaa olla liikaa (itse olen pk-seudulta)..
- Kiva että jollakin toimii näinkin päin :D
Itse olen suht kaunis (ihmiset ovat usein muhun tutustuttuaan ihmetelleet etten olekaan ylimielinen kuten aika moni ulkoisesta olemuksestaan liiankin tietoinen saattaa olla), mutta hieman ujo eli en todellakaan mikään tyrkky ja liian hyökkäävä lähestymistapa miehen suunnalta lähinnä ahdistaa tai en vain osaa ottaa sitä vakavasti. - Voihan se näinkin olla :)
- Postilaatikko oli vain jäänyt vahingossa kurkkaamatta.. ;)
- Tätäkin mielenkiintoisempaa olisi kuulla miten olet päätynyt tällaiseen teoriaan täysin asiallisesta aloituksestani?
- Näitä asioita olen pyöritellyt mielessä itsekin, mukava huomata etteivät omat päättelyt ole siis ihan metsään menneet :)
Ymmärrän myös logiikan tässä täysin, etenkin kun itsellä ei nuo nuoremmat miehet nappaa ja heidän seurassaan voin olla hyvinkin rento (joka osaltaan saattaa myös johtaa toisen osapuolen virheellisiin tulkintoihin asioiden perimmäisestä luonteesta). Haastava aihe puolin ja toisin. - 40 kiinnostaisi, joten ei ole liikaa :) Olen pk-seudulta.
- Hyödyksi voidaan varmaan laskea esim. Suomi24 sähköpostiosoite valitsemallani tunnuksella joka tässäkin näkyy 😏 Valitettavasti en tiedä paljonko tällaisista hommista (käyttäjätunnuksen sähköpostin rekisteröinti) tulisi tienata kun en sitä työkseni tee enkä ole lähipiiristäkään kokemuksia kuullut 😉
- No nyt rekisteröity ☺️