- D 23.52
Suosittelen lämpimästi Fi-Nergy Voima Oy:tä... JOS haluatte menettää hermonne tehkää soppari Ennakkolaskutus pelaa hyvin.. eräpäivätkin "kotiinpäin"!!
ISO ISO MUTTA onkin sit tasauslaskujen palautusten tilille saaminen.... jos jaksat viikottain n. 3 kertaa 3-6 kk:n ajan ehkä vuodenkin pommittaa s-postilla vastaaja-Toneja jaTiinoja voit hyvällä tuurilla onnistuakin!!!!
Itsellä menossa vasta viides kuukausi! 🤔Varmistavat vielä asiakkaan rahojen panttaamisen ja taistelun jatkumisen kuittaamalla palautuksista ennakkolaskuja vaikka soppari päättynyt.
Huh huh. moni tekee lahjoituksen ja jättää taistelun kesken!! Ja sehän sopii Fi-Nergy Voima Oy:lleenemmän kuin hyvin!! 😆🤣 - Suosittelen lämpimästi Fi-Nergy Voima Oy:tä... JOS haluatte menettää hermonne niin tehkää soppari!!! 🤔
Ennakkolaskutus pelaa hyvin.. eräpäivätkin "kotiinpäin"!!
ISO ISO MUTTA onkin sit tasauslaskujen palautusten tilille saaminen.... jos jaksat viikottain n. 3 kertaa 3-6 kk:n tai ehkä vuodenkin ajan pommittaa s-postilla vastaaja-Toneja ja Tiinoja niin voit hyvällä tuurilla onnistuakin!!!! 😊
Itsellä menossa vasta viides kuukausi!!!
Varmistavat vielä asiakkaan rahojen panttaamisen ja taistelun jatkuvuuden kuittaamalla palautuksista ennakkolaskuja vaikka soppari päättynyt!
Huh..huh..huh..moni tekee lahjoituksen ja jättää taistelun kesken!! 😴
Ja sehän sopii Fi-Nergy Voima Oy:lleenemmän kuin hyvin🤣😂