mlatja
![]()
Kotimaa: --- Koulutus: --- Ammatti: Muu Siviilisääty: --- Lapset: ---
Aloituksia
23
Kommenttia
114
Häpeän teitä Suomen kansalaiset
Häpeän jokaista, joka kävelee maski päällä. Joka äänestää täysin puolueesta riippumatta saman rahoittajatahon marionette0132Koska öljymme otetaan käyttöön !
http://nwohavaintoja.blogspot.com/2019/05/ruotsi-olisi-taas-valmis-sotimaan.html Ja tietenkin EU:sta erotaan ja kansainv0105Tällaiset asiakirjat ovat myrkkyä skeptikoille.
Kun jopa pressat ja lauma tähtitieteen ja armeijan edustajia ottaa todesta. Ja väärennökseksi väittäjän tie päätyy tuomi29142Sdp halveksii nuoria ja aloitti hölmöilyt!
Nuoret tarvitsevat työtä, omaa uraa, täysi-ikäisten oppivelvollisuus oli halveksuntaa nuorisolle. Muistakaa seuraavissak082PS:n EU-vaalimainos törkeän valheellinen
Esittää duunareja(vaikka puolue lähinnä kokoomusta kuvitteellisissa varjohallitusmuodostelmissaan) ja esittää, että se a596Kiinan tiedeakatemia hyväksyy ufot todistetuksi ja etsii nyt kansainväliseen järjestöönsä jäseniä!
Aikomus paljastaa kaikki ufoihin Kiinan ja yhtyvien maiden ufotutkimuksen tulokset vetääkseen maton alta skepoilta ja h490Vaalivitsi
Nyt vaalien alla nykypolitikko meni hammaslääkäriin ja kuuli lääkärin voivottelun ja sanovan:`Täältähän löytyy vaikka mi0478Muista äänestää kurjalistolainen
Joka on saanut kyykytystä kok. sinipersu, porvariskepuliiniltä! Vaihtoehto ei ole sdp menee näiden kanssa kimppaan ja le085Älkää uskoko vaalikonetta ja galluppia!
Tv:n suuret vaaligallupit ei puhu mitään 7 tähden liikkeistä, kp:esta, kommunisteista, piraateista, SKE:sta, reformi me:0101Veikkaukseen uskoville?
http://nwohavaintoja.blogspot.com/2019/02/veikkaus-tahkoaa-peliriippuvaisilla.html Uskotko humpuukiin ja kokkarien voit087Ja tämä äänestäjille!
Muistakaa tsaarikansa tämä? http://nwohavaintoja.blogspot.com/search/label/aktiivimalli085Hyvä äänestäjä lue tarkkaan tämä, jos uskot muutoksen tulevan sdp, vas, viher PS äänin kok.kepuun?
Muutoksen tuo vain eduskunnan ulkopuolueet ja sitoutumattomat. Tämä meno jatkuu myös PS, vas. sdp, viheräänillä eli lopp089Suosittelen lukemaan!
Tässä asiaa uskiksille ja ufouskovaisille! https://alliesofhumanity.org/fi/2016/04/17/uskonnollisten-traditioiden-ja-va0142Alienit on uskontojen ja niiden järjestöjen takana
Vastustakaa kirkkoja , lahkoja, uskonnon organisaatioita! https://alliesofhumanity.org/fi/2016/04/17/uskonnollisten-trad080Puolueiden vaihtoviikot.
Eilinen pienpuolueiden tentti täyttää rautaa ja muutosta, jota Suomi tarvitsee. Aloita muutos äänestämällä näitä!092Tiedättekö antifeministista yhdistystä?
Jos tiedätte kertokaa liityn heti, että ko. ihmisoikeusrikos Suomesta kaikkoaa?073Tässä hyvää äänestäjille!
https://www.youtube.com/watch?v=YWxhi6y45FE Espanjalaismies puhuu asiaa! Hyvää sarjaa!194äänestätkö saatanaa?
https://www.youtube.com/watch?v=9T5UBf_bHMU Femut komut porvarit kaikki saatanan teatteria ja samaa sakkia ja samaan si084Muistakaa
Ei enää ääniä, kokkareille, kepulle, sdp:lle rkp:lle Suomen EU velkaannuttajille, mamu-uhrin hyysääjille, joiden ehdokka188Muistakaa SUOMen kansa
Ei enää ääniä, kokkareille, kepulle, sdp:lle rkp:lle Suomen EU velkaannuttajille, mamu-uhrin hyysääjille, joiden ehdokka387