- Suihkun Raikas. Anteeksi jos loukkasin, ei ollut missään nimessä tarkoitus. Olen täysin sinun asettumisen kannalla. Vaikutat onnelliselta.
En osaa sanoa kuinka asiallinen olen, tai en. Olen kuitenkin ollut havaitsevinani että sinä olet melko kuuma verinen ja nopea kiihtymään.
En kaipaa naista. On ollut onni ja etuoikeus saada olla yhteydessä sinuun ja se on ollut enemmän kuin olisin osannut toivoa.
Ajatus oli vain herätellä sinun mielessä mahdollisuuksia, jotka varmastikin jäävät toteuttamatta sitten kuin olet asettunut suhteeseen lopullisesti. Kuten sanoin, en ikinä haluaisi pahoittaa mieltäsi. Anteeksi jos tein niin.
Minäkin poistan tilini tänään pulelta yöin, jos sinäkin poistut.
Toivotan sinulle menestystä elämässä ja kaikkea hyvää.❤️ - Suihkun Raikas. Suosittelisin lämpimästi tarttumaan N32: den tarjoukseen, ennen kuin asetut liiaksi aloillesi.
Elämä on elämistä varten ja siihen on vain tämä yksi kerta. Tutki, koe ja nauti minkä voit. - En varmasti pysty kilpailemaan, ulkonäöllisesti lihaskumppujen kanssa. Koitan pitää itseni kunnossa, mutta en haluaisikaan että lihakset kovasti kasvaisivat. Jäntevä ja erottuvat, pitkät lihakset olisi mieluisampi tavoite itselleni.
Kiitos tarinasta. Olet tehnyt monta miestä onnelliseksi, lyhyen elämäsi aikana. Minä mukaan lukien 😘😘 - Et kommentoinut minkälaisia kuvi minusta toivoisit, jos olisi mahdollisuus?
- Aina. Joka tavalla😘😘😘😘
- En sitä pyytäisikään. Kunhan fantasioin. Olet täydellinen juuri tuommoisena😘😘😘
- Mieli on tietysti täynnä muitakin kuvia, joille voisin itseäni tyydyttää: sormi sun mehukkaassa pilluussa ja sitten sun suussa... Videoista puhumattakaan!
Mitä sua kiinnostaisi nähdä minusta? - Oi ei. Olisi ollut mahtavaa saada nähdä rintasi😢
- Mitä olet mieltä kick sovelluksesta? Siellä käsittääkseni onnistuisi kuvatkin.
- Huomenta Suihkun Raikas.
Sulla tuntuu olevan elämän palikat nyt kohdallaan. Mietin tarrvitsetko minua enää? En halua olla taakka sinulle ja vaikeuttaa arkeasi. Olla jotkin johon koet velvollisuuden olla yhteydessä. Älä pelkää, ymmärrän ja pärjään varmasti ilman ihanaa viestittelyämmekin. Takaisin samaan vanhaan.
Jos haluat vielä olla minuun yhteydessä, niin pitäisikö meidän ladata kick aplikaatio? Olen hiukan lukenut siitä ja siellä voisimme viestitellä anonyymisti kahden kesken. Olisi varmasti helpompaa.😘 - Ihana Suihkun Raikas
Ois ollut mukava vaihtaa ajatuksia edellämainitusta hieman enemmän. Olisin taas ollut todella valmis runkkaamaan mielikuville sinusta. Saat minut aina kiimaan ja halu päästä panemaan sinua on joka kerta kova, kun kerrot kokemuksistasi/himoistasi.
Nyt on pakko alkaa nukkumaan, toivottavasti olen unissani panemassa sinua yhden, tai miksi ei kahdenkin miehen jälkeen. Vastustamatonta, löysäksi nussittua spermaista vittuasi. Niin että lotina käy ja on pakko takoa kovaa ja pohjaan asti että vielä tuntist kyrpäni pillussasi. Kyllä kelpaisi. En kyllä kieltäytisi kummastakaan reijästäsi jos olisin toinen , kahden miehen koplasta. Näitä unia toivoen. Toivotan sinulle märkiä unia, Nuku hyvin SR😘😘😘😘😘😘 - Vai voitko väittää että nännit ei kovettunut ja alapää kihelmöinyt, kun kuvittelit kaksi kovaa kullia sisälläs yhtäaikaa?😘😘😘😘
- Niinpä niin. Ei se haaveilu ja haluuminen mitenkään muuta, tai pakosti vaikuta siihen millä tyylillä mennään.
En taida olla väärässä kun arvaan että mielikuva sai erinäisiä kehollisia reaktioita aikaiseksi?😉 - Suihkun Raikas! Eikö jo pikkuhiljaa ala käydä selväksi että mä tykkään melkein kaikesta seksuaalisesti latautuneesta toiminnasta.
En ole ikinä päässyt kunnolla liukkaille (juuri nussittu), mutta mua kiihottaa ajatus siitä kun nainen on saanut niin paljon että sillä on jo paikat löysänä.(ne palautuu). Ja olisihan se hienoa työntää kyrpää plilluun ja katsoa kun edellisen spermat valuisi ulos sun mehujen kanssa.
Kyllä, tommonenkin ajatus saa mut kiimaan. Kiimassa kun on niin olisi myös mahtavaa olla toisessa reijässä samaan aikaan, kun joku muu hoitaa toista.💧🤤🤤⭕ - Saadappa olla se katselija, joka pääsee panee sua liukkaalle, valmiiksi nussitulle pillulle🤤😘😘
- Huomenta kaunis Suihkun Raikas.
Et oikein vastannut kysymykseeni, kiihoittaakko katsominen. Itseni saan niin kiimaan .⭕ - Oi sun kanssas Suihkun Raikas. Olet taas ainoa asia mielessäsi. Tekisi aivan valtavasti mieli panna sinua. Aloittaa 69 asennosta. Ottaa toisiltamme suihin, nostattaa kiimaa. Todennäköisesti laukeaisin jo suuhusi tässä vaiheessa. Jatkettaisiin kunnes kullini olisi taas kovana ja valmiina upottautumaan pilluusi. Sinne saisit seuraavan sperma lastin. Vielä olisi peppu hoitamatta. Voisit sormeilla jalkojesi väliä, kiihoittaa itseäsi, saaden kyrpäni jälleen valmiiksi panemiseen. Ottaisin sinun anaalisi takaa päin, raskaitten rintojesi heiluessa tahdissa.💧🤤😘😘😋
- Ylipäänsä kiihotutko katsomalla?
- Mahtavaa että voit olla iloksi niin monelle miehelle. Teet hyvää työtä. Ollapa video yhteys. Kiinostaisiko sinua nähdä minut, kova kyrpäni kädessä, kun sinua katsellessa runkkaisin? Spermat lentäisi varmasti nopeasti, jos näkisin sinut ja tietäisin että sinua kiihottaa katsoa kun tyydytän itseäni.
- Ihanaa! Oisinpa siellä 🤤😘😘😘