Valikko
Aloita keskustelu
Hae sivustolta
Kirjaudu sisään
Keskustelu
Viihde
Lainaa
Treffit
Säännöt
Chat
Osallistu keskusteluihin kirjautumalla palveluun.
Kirjaudu sisään
Eikö sinulla ole vielä tunnuksia?
Rekisteröidy
Keskustelu24
profiilit
mari.rantanen1
mari.rantanen1
mari.rantanen1
Vapaa kuvaus
Kotimaa: --- Koulutus: --- Ammatti: Muu Siviilisääty: --- Lapset: ---
Liittynyt 19v sitten
0
aloitusta ·
3
kommenttia
Uusimmat aloitukset
Suosituimmat aloitukset
Uusimmat kommentit
Pakko kommentoida ettei se alkoholi ole syy olla idiootti. Alkoholinalaisena kaikki mokat "saa anteeksi *muka*" ja kun mokailee selvinpäin tahi paniikissa hätätilanteessa niitä sitten muka pitää hävetä .. Idioottien juoma on alkoholi PISTE ..
*alkoholiton*
10.07.2009 17:29
Niinkuin moni jo kertonut - EI , ei ole tämä helle kivaa; liian kuuma, ei tee mieli syödä kunnollista ruokaa - mikrossa voi enintään lämmittää, ei todellakaan uunissa tai liedellä ! , ei jaksa tehdä mitään, kaamea päänsärky, koko ajan on likainen olo ja usein pitää juoda - blääh !
Odotan innolla viikonlopun säätilan muutosta, silloin tämä nainen pääsee ULOS ja pyöräilemään ja shoppailemaan - IHANAA !! *boogie*
02.07.2009 09:38
joskus suomalaiset alkoholin suurkuluttajat osaavat olla muutakin kuin aivottomia olentoja , niin sitä ennen pitää tapahtua maailman 9 ihme tämän toteutumiseen. Ei Vapusta saa ikipäivänä kunnioitettavaa juhlaa ! Tämä on totta ja piste .
01.05.2009 15:31
1 / 1