Majoitusta Heinolassa

Olen tulossa viikoksi Heinolaan. Mitä majoitusvaihtoehtoja siellä on? MIllainen paikka on esimerkiksi Kumpeli Spa?
1245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kumpeli ihan jees, ihana paikka Kymen rannalla.
Löytyy myös keskustassa oleva Tukkijätkä. Paikka on ravintola, mutta heillä on myös huoneita samassa talossa.
http://www.tukkijatka.fi/?sivu=hotelli

Lisäksi löytyy Camping Heinäsaari, jossa voi yöpyä mökeissä ja on kuitenkin yhtä lähellä keskustaa kun Kumpeli.
http://www.heinasaari.com/

Vähän kauempana Heinolan keskustasta löytyy tunnelmallinen Cronins Guesthouse
http://www.croninsguesthouse.com/?toiminto=21&open=21

Tervetuloa Heinolaan !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neolock kirjoitti:

Olen tulossa viikoksi Heinolaan. Mitä majoitusvaihtoehtoja siellä on? MIllainen paikka on esimerkiksi Kumpeli Spa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu