Olimme pikkujoulujen jälkiruokapöydässä poimimassa herkkuja lautasellemme. Edessäni menevä työtoverini Minni kysyi, haluaisinko suklaakonvehdin. Kun vastasin myöntävästi, hän asetti namun huulilleen ja tarjosi sitä siitä. Pakkohan siitä oli puolet haukkaista itselleen ja samalla lipaista hänen punaisia huuliaan.
Kahvin jälkeen menimme tanssimaan. Minni painautui lähelle minua ja tuijotti mua vaativasti silmiin. Minusta alkoi tuntua, että hän alkaa kohta riisua minua tässä kaikkien nähden, jos en vie häntä muualle.
Niinpä johdattelimme hänet työpaikkamme ravintolasta lähellä olevaan neukkariin. Sydämeni pamppaili, sillä en ollut harrastanut tällaista ex tempore -meininkiä aimmin.
Antauduimme kiihkeään suuteloon. Hänen huulensa olivat tavattoman pehmeät ja kielensä oli vikkelä suussani. Seinän vieressä oli kapea hylly, jolle nostin hänet istumaan. Hän oli soivalla korkeudella suudeltavaksi ja hyväiltäväksi. Seisoin hänen jalkovälissään ja hän painoi itseään minua vasten. Hieroin hänen rintojaan samalla kun suutelimme ja nuolime toisiamme valtavan kiihkon vallassa.
Vein käteni hameen alle ja painoin jalkoväliä. Tunsin kuuman pillun syllivän. Hieroin sormella vakoa pikkareitten päältä. Minni huokaili nopeaan tahtiin.
- Mä riisun sulta nyt housut...
Hän ei estellyt ja pääsin koittamaan tuota kuumaa ja kosteaa pillua. Painoin sormea sisään ja hivelin peuklon päällä klittaa.
- Nussi mua... nussi mua jo...
Avasin housuni ja Minni alkoi puristella jäykistynyttä kyrpääni. Pian hän ohjasi terskan pillunhuulille ja painoin kulliani hitaasti sisään. Hän suorastaan imaisi minut sisäänsä. Aloin panna häntä voimalla. Pitelin häntä pakaroista kiinni ja pumppasin pamppuani puutteessa olevan pikkurouvan pesään.
- Oohh...nussimuanussimua...ihanaa kun sä nussit mua, hän huohotti
Paria minuuttia enempää ei kulunut, kun Minni alkoi puristaa minua entistä kovempaa. Täristen ja vaikertaen hän laukesi.
- Saanks tulla sun sisään...?
- Tuu vaan... anna tulla...
Hetikohta Minnin jälkeen sain itsekin mahtavan orgasmin ja laskin kaiken hänen ihaniin syövereihinsä.
Tämän ekan kerran kerran jälkeen tapasimme samoissa merkeissä vielä uudestaankin.
Pikkurouvaa pikkujouluissa
Hehkuva Mies
4
18356
Vastaukset
- sdr
Olet liikaa lukenut pornonovelleja ja kaikki on samallaisia.
Tai näitkö unen jonka kirjoitit tänne!- Tsubukkainen
Elämä on joskus niin samanlaista...
- Pena X
"Vein käteni hameen alle ja painoin jalkoväliä. Tunsin kuuman pillun syllivän".
Minäkin haluaisin naisen, jolla kuuma pillu sykkii, kun vie käden jalkoväliin. - Anonyymi
Kuulosti ihanalta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"1029414Ikuiset kaipaajat
Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo1645869Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El235282Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset1505213Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään424252Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle
Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m873521Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta653461Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1132872En tiedä ymmärrätkö
Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk102841Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä442800