Olimme pikkujoulujen jälkiruokapöydässä poimimassa herkkuja lautasellemme. Edessäni menevä työtoverini Minni kysyi, haluaisinko suklaakonvehdin. Kun vastasin myöntävästi, hän asetti namun huulilleen ja tarjosi sitä siitä. Pakkohan siitä oli puolet haukkaista itselleen ja samalla lipaista hänen punaisia huuliaan.
Kahvin jälkeen menimme tanssimaan. Minni painautui lähelle minua ja tuijotti mua vaativasti silmiin. Minusta alkoi tuntua, että hän alkaa kohta riisua minua tässä kaikkien nähden, jos en vie häntä muualle.
Niinpä johdattelimme hänet työpaikkamme ravintolasta lähellä olevaan neukkariin. Sydämeni pamppaili, sillä en ollut harrastanut tällaista ex tempore -meininkiä aimmin.
Antauduimme kiihkeään suuteloon. Hänen huulensa olivat tavattoman pehmeät ja kielensä oli vikkelä suussani. Seinän vieressä oli kapea hylly, jolle nostin hänet istumaan. Hän oli soivalla korkeudella suudeltavaksi ja hyväiltäväksi. Seisoin hänen jalkovälissään ja hän painoi itseään minua vasten. Hieroin hänen rintojaan samalla kun suutelimme ja nuolime toisiamme valtavan kiihkon vallassa.
Vein käteni hameen alle ja painoin jalkoväliä. Tunsin kuuman pillun syllivän. Hieroin sormella vakoa pikkareitten päältä. Minni huokaili nopeaan tahtiin.
- Mä riisun sulta nyt housut...
Hän ei estellyt ja pääsin koittamaan tuota kuumaa ja kosteaa pillua. Painoin sormea sisään ja hivelin peuklon päällä klittaa.
- Nussi mua... nussi mua jo...
Avasin housuni ja Minni alkoi puristella jäykistynyttä kyrpääni. Pian hän ohjasi terskan pillunhuulille ja painoin kulliani hitaasti sisään. Hän suorastaan imaisi minut sisäänsä. Aloin panna häntä voimalla. Pitelin häntä pakaroista kiinni ja pumppasin pamppuani puutteessa olevan pikkurouvan pesään.
- Oohh...nussimuanussimua...ihanaa kun sä nussit mua, hän huohotti
Paria minuuttia enempää ei kulunut, kun Minni alkoi puristaa minua entistä kovempaa. Täristen ja vaikertaen hän laukesi.
- Saanks tulla sun sisään...?
- Tuu vaan... anna tulla...
Hetikohta Minnin jälkeen sain itsekin mahtavan orgasmin ja laskin kaiken hänen ihaniin syövereihinsä.
Tämän ekan kerran kerran jälkeen tapasimme samoissa merkeissä vielä uudestaankin.
Pikkurouvaa pikkujouluissa
Hehkuva Mies
4
18016
Vastaukset
- sdr
Olet liikaa lukenut pornonovelleja ja kaikki on samallaisia.
Tai näitkö unen jonka kirjoitit tänne!- Tsubukkainen
Elämä on joskus niin samanlaista...
- Pena X
"Vein käteni hameen alle ja painoin jalkoväliä. Tunsin kuuman pillun syllivän".
Minäkin haluaisin naisen, jolla kuuma pillu sykkii, kun vie käden jalkoväliin. - Anonyymi
Kuulosti ihanalta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 937768
- 403732
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021876- 241180
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321033Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,28983Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53827Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31782Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60749Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia10740