jebs.kohta päästään taas kuseen ja paskoon lähitalojen pihoille ja oville..niin ja yrjöileen. suotta valvotte öitänne lähiasukit,emme metelöi häiriöksi.
wanaja-fest
fest is best
101334
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sitä vaaan yrittäjänä ihmettelen, että kuka myy näille konkurssihepuille mitään tavaraa tai palveluja muuta kun käteissuoritusta vastaan? Viime kesän festarin jälkeen "nollasivat" laskut etkemällä konkurssin ja nyt taas uutta laskua vaan putkeen! Mahtavatko tulla maksetuksi festarien jälkeen?
Niin ja kaiken lisäksi kaiken maaliman talkoo hanskit pystyttää ja purkaa rakenelmat,ilman kuittia ja verokirjaa.
lyötiin vetoo kuka pistää pahimmat tortut lähitalon katolle,ans kattoo ny!
Mahtavaa että tämmöinen tapahtuma on olemassa! Mutta kuka palauttais Giants of rockin Ahvenistolle? Luulen, että tilaus olisi tämmöiselle.
Helvetti, en tiedä mitä olen syönyt, tai juonut mä oikeestaan vaan olen, mutta pakko oli päästellä ruikulipaskat jo tänään niittykatu kymppiin. Kukahan siellä asuu? Sori.
paskat latasin minäkin niittykadun pieleen..veriset!
Leteensuo olisi oikea pitopaikka tälle möykälle.
onko oikein ett niittykadun ja lähialueiden muutkin pummit saavat kuunnella ilmaiseksi kunnon musaa,mut me rehdit kansalaiset joudumme maksamaan aimo korvauksen alueelle pääsemiseksi!??
helltseenillä on oikeen vip-paikka:)
Miten nää kakkajutut helsteeniin liittyy?