Mene ennen sitä rautakauppaan ja osta pätkä narua ja opettele solmun teko ennen kuin harkitset ajavasi rekan alle. Se ensimmäinen vaihtoehto on paljon parempi ja siistimpi jos vähänkin ajattelet toisien ihmisten kärsimyksiä, lisä kuolonuhreja ja rahallisia menetyksiä. Raukat ja luuserit ajaa rekan alle.
Itsaria harkitseva
manillanköysi
3218
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Etkö sinä ammattikaataja ymmärrä, että "liikenneonnettomuudessa" leski ja kakarat saavat eläkkeen aj korvaukset. Köydestä ei, senkin hintukkapoi!
Eipä heti tämä puoli asiasta mieleen tullutkaan. Että elämäänsä kyllästynyt ajelee rekan alle vain siksi että ajattelee vaimoa ja lapsiaan. Kyllä rakkaus on lähes rajatonta tämän uroteon jälkeen jos ei se ennen sitä enää niin suloista ollutkaan.
Jeps. Itse en enään tee elettäkään kun kolmion takaa joku luuseripelle tulee datsunillaan, tai vaikka kalliilla mersullaa eteen. Rumaa jälkee tulee mutta saa tullakkin. Ainut mikä vituttaa on se että myöhästyn purku/lastauspaikasta hieman ja saattaa myös keulaan tulla pientä jälkeä, vähemmän kuitenkin kun hirven kanssa.