Miehen uusikko kova ryyppäämään

uusikot holistejako?

pelkäämme että lasteni isä samaistuu kohta...ryyppäämiseen eikä enää muista lapsiansa. Lapset ei ole menneet isän luokse, koska siellä on elämä tuota yhtä samaa ryyppäämistä aamusta iltaan.

Ennen ei mun exä ole ollut viinan kanssa juuri tekemisissä noin paljon, ihan nyt on tuon alkoholisitin kanssa joutunut tekemisiin.

Lapset ei tiedä että isä on alkanut juomaan, enkä kerro.

Aiemmin ei koskaan ole miehellä ollut minkäänlaista ongelmaa alkon suhteen, mutta nyt puolivuotta tuon juopon kanssa olleena, on kännissä kuin käki...

5

98

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ikävää todella ikävä

      Monasti mies juo suruunsa, ja on helppo nakki monelle yksinäiselle naiselle, joka etsii rakkautta.
      Tuossa lopputulos on todella surullinen, jos joku on saanut hyvän perheenisän hunnigolle. Voi kauheeta...

    • järkyttävää on todel

      On ne yleensä lapsettomana ei ole muuta tekemistä.

      • Markkinarako?

        Voisiko kysymyksessä olla Puuma nainen? Hyeeena. Harppu. Lutka, tai joku muu hormonihörhö, joka on katsellut telkkariohjelmia.
        Akvaariorakkautta. Sinkkuelämää. Sinkut Nykissä. Kauniit ja rohkeat. Salkkarit, ym ohjelmia.

        Iltalehti kertoo kuinka Puuma anainen iskee.

        http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2009100310360018_lz.shtml
        ----


      • Lapset pois
        Markkinarako? kirjoitti:

        Voisiko kysymyksessä olla Puuma nainen? Hyeeena. Harppu. Lutka, tai joku muu hormonihörhö, joka on katsellut telkkariohjelmia.
        Akvaariorakkautta. Sinkkuelämää. Sinkut Nykissä. Kauniit ja rohkeat. Salkkarit, ym ohjelmia.

        Iltalehti kertoo kuinka Puuma anainen iskee.

        http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2009100310360018_lz.shtml
        ----

        Varmaan joku semmonen. Miehet oppii vapaalla ryyppäämään uusien naisten kera. Hyvä perheenisäkin lankeaa.


    • 5555555

      Lissun yksinpuhelu ketju.....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      73
      4527
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3769
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3463
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1219
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      118
      1035
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      127
      944
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      925
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe