Hei
35-vuotias heteronainen hakee matkaseuraa jonnekin pikamatkalle vaikkapa Tukholmaan tms. Matkaseura voisi olla ikäluokkaa 25-40 ja sukupuolella ei ole väliä.
35-vuotias heteronainen hakee matkaseuraa jonnekin pikamatkalle vaikkapa Tukholmaan tms. Matkaseura voisi olla ikäluokkaa 25-40 ja sukupuolella ei ole väliä.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Moikka Sinullekin! Olen 31-v yksin asuva nuorimies Riihimäen ympäristöstä. Matkaseura on aina kiinnostanu minua ja oishan se kiva tietysti reissailla jossain. Itse oon tällä hetkellä vapaana ja sinkkuna oon pysyny koko ikäni.
Moikka,
Ei ole väliä onko vapaa vai varattu sillä haen vain matkaseuraa :)
L'hden torstaina karjalohjalle Martintuville pariksi y;ksi koiran kans, 39e vrk aamiaisineen, tervetuloa messiin, jos on kivaa saatan j''d' pidemm'ksikin aikaa ja saatetaan koirulin kans jatkaa seikkailua, kun meh;n olemme lomalla. ajattelin k'yd' autolla l'hitienoolla esim fiskarsin ruukkialue, saattaapa olla lavatanssitkin jossain l'hell'.
Laita t'h'n meilisi, jos kiinnostaa. Olen umpihetero ja neliss'kympiss'. laivalla olin vkl, joten ei oikein iske.ei toimi nyt kaikki kirjaimet tietokoneessa, jtoen teksti vajaa.
Moi,
Haluan pois Suomesta ja en ole koskaan käynyt Tukholmassa, joten sinne kiinnostaisi nyt lähteä. Lavatanssit ja Suomen matkailu ei oikein hirveästi kiinnosta, sorry... Hyvää lomaa sinulle Karjalohjalle!
Moi!
Jos kahden vkon päästä 11.-13.8 pääset lähtemään Ruotsiin,niin silloin ainakin saisit seuraa. Käyttäsin elokuussa voimassa olevan risteilylahjakortin pois. Tukholma on tuttu kaupunki,joten osaan kylillä opastaakin. Olen 39v.mies.
Moikka,
11.8. lienee torstai ja oon duunissa :/
Pe olis onnistunut lähtö ja su takas :)
Moi!
Minulla ensi viikolla perjantai vapaa ja sunnuntaina töitä,joten ei nyt taida onnistua.
Ja koska lomakausi ihmisillä lopuillaan,on perjantain lähdöt varattu täyteen jo keväällä. Lahjakortitkaan ei käy muita päiviä pajon kalliimmille perjantai-lähdöille.
Tietysti Turun lähdölle voisi olla saumoja. Se olisi sunnuntaina aamulla aikaisin Suomessa ja ehtisin töihinkin. :)
Hmmm... mitäs tehdään?
Kuukauden päästä 9.9 pe-su on laivoilla tilaa ja itsellä pitkä vapaa viikonloppu. Varaan varmaankin hytin sille ajankohdalle,joten loppukuusta viimeistään voit ilmoitella,onko silloin kiinnostusta lähteä.
Voisin lähteä :)
Voitais ensin tavata jossain kahvikupin merkeissä, että nappaako seura?
1-2 viikon päästä voisi tavata. Varaus on nyt tehty ja voimassa syyskuun alkuun,milloin se pitää vahvistaa ja henkilötiedot lopullisesti antaa.
Missä ja milloin nähdään?
mistä päin rebel on lähdössä matkaan?