Mitä mieltä tästä poikamme upeasta nimestä? En hyväksy mitään haukkumisia,vain kehut luetaan,kiitos.
Bily Kooma Karisma
häiskä
3301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tosi hieno. Vaikka nämä tälle palstalle kirjoittavat ovatkin antaneet ihan samantyylisiä nimiä jo... mutta ainahan se on hienoa kun nimi kalskahtaa komealle ja ulkomaalaiselle, taustoista ja merkityksistä viis.
Niin minäkin aattelin,että pitää olla erikoinen ja mahollisimman epäsuomalainen,luulevat vielä että meidän pottunokkainen sotkutukkamme on ihan vaan tavallinen maalaispoika.Pevkele! Vaikka niihän se onkin,muttei kerrota sitä kellekään.
Olen mykistynyt,ihanan miehekäs nimi,eksoottinen vivahdus mannermaista sulavuutta,ripaus aistikkuutta ja maskuliinisuus suorastaan pursuilee ulos saumoistaan!Pyhät,syvät ja nöyrän ihailevat onnittelut.