Higurashi no Naku Koro ni Kai

Jaksoja on yht 24, ja extroja on myös saman verran. Eli kannattaako noi kattoo silleen että kattoo ensimmäisen jakson ja sitten ensimmäisen jakson extran, vai eka kaikki jaksot ja sitten vasta extrat?
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tietääkö kukaan?

Äänestä

kaikki jaksot ensin

Äänestä

ei kannata kattoa ollenkaa

Äänestä

no kato ensin extrat ja sitten vasta jaksot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


........ kirjoitti:

Jaksoja on yht 24, ja extroja on myös saman verran. Eli kannattaako noi kattoo silleen että kattoo ensimmäisen jakson ja sitten ensimmäisen jakson extran, vai eka kaikki jaksot ja sitten vasta extrat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu