Asus Eee PC 1001PXD

Eli suunnitelmissa ostaa kakkoskoneeksi - reissuihin, surffaamiseen, elokuvien katsomiseen - Asus Eee PC 1001PXD. Onko hyvä tuohon touhuun, pyörivätkö elokuvat hyvin (en edes tiedä, mistä riippuu, pyöriikö vai eikö)?

Asuksen R101:ssä on ilmeisesti ollut vähän yhdistämisongelmia, onko tässä samaa vikaa?
1419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Prosessori, muisti ja näytönohjain. Siinä ne ongelmat on.

Jos oikeasti haluat koneen joka toimii elokuvien katsomiseen kohtuullisesti, joudut pulittamaan läppärin hinnan. Muut ominaisuudet toimivat ok. Nimimerkillä kokemusta on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko hyvä? kirjoitti:

Eli suunnitelmissa ostaa kakkoskoneeksi - reissuihin, surffaamiseen, elokuvien katsomiseen - Asus Eee PC 1001PXD. Onko hyvä tuohon touhuun, pyörivätkö elokuvat hyvin (en edes tiedä, mistä riippuu, pyöriikö vai eikö)?

Asuksen R101:ssä on ilmeisesti ollut vähän yhdistämisongelmia, onko tässä samaa vikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu