Vaimoni oli ollut työmatkalla Lontoossa. Palattuaan kotiin hän purki laukkunsa sisällön ja laittoi joitakin paketteja toiseen laukkuun ennen kuin lähdimme ajamaan kesähuvilalle loman viettoon.
Niiden pakettien sisältö paljastui vasta perillä, kun hän laittoi tuvan pöydälle purkin talkkia, sisäpuolisella dildolla varustetut pöksyt sekä "kissapuvun". Sekä pöksyt että se koko vartalon peittävä asu olivat mustaa latexkumia, minkä totesin sormillani koettamalla. Hän selitti pitävänsä kumin tuoksua jotenkin kiihottavana ja oli tehnyt ostokset hetken mielijohteesta Skin Two-nimisessä kaupassa.
Ryhtyessään pukeutumaan siinä tarvittiin minun apuani, koska vartaloon täytyi hieroa talkkia voidakseen saada ahtaan asun liukumaan muodoilleen. Ensin ne pöksyt jalkaan, jolloin suupielet vähän nytkähtelivät tekopenistä sisään työnnettäessä ja sitten oli itse asun vuoro. Varoen hän sitä ylleen kiskoi ja kun homma oli valmis, minä suljin selässä olevat vetoketjun.
Pakko myöntää, että vaimo näytti upealta sipsutellessaan lattialla lanteet keinuen, kun se asu peitti kaiken varpaista kaulaan ja ranteisiin. Paras oli silti vielä edessä ja se tapahtui noin tuntia myöhemmin.
Istuimme tuvanpöydän ääressä valkoviiniä maistellen, kun hän äkkiä laski lasin kädestään, puristi pöydän reunaa rystyset valkoisina ja sanoi "nyt se tulee". Koko kurvikas vartalo nytkähti kolmesti kuin sähköiskun saaneena, jonka jälkeen kasvoille tuli raukea ilme. Vaimo oli saanut orgasmin ja se kyllä näkyi.
Talutin hänet sänkyyn lepäämään, mutta kauan hän ei siellä viipynyt vaan tuli luokseni ehdottamaan parittelemista.
Asun vetoketju ylettyi niskasta haarovälin kautta alavatsaan, mistä sen sai myös auki. Vaikeinta oli vetää tekokalu ulos vitusta, mutta se onnistui ja sitten vain oma Kyrpä tilalle. Kun olin lauennut sisään, tekokalu takaisin vittuun ja vetoketju kiinni. Siirryttyämme takaisin tupaan vaimo sanoi kauniisti hymyillen, että tunsi olonsa mielettömän ihanaksi.
Lämmitin meille saunan, jotta hän sai pestyä sekä itsensä siitä talkista että ne kumiasut puhtaiksi. Kun heräsimme uuteen aamuun vaimo puki taas kumit ylleen ja on tehnyt saman lähes joka päivä.
Vaimoni fetissi
3
6716
Vastaukset
- Kaalimato.gov
juo es vitun muumi
- Sekaanko vaan?
Minun vaimoni nauttii katsella homo- ja transeroottista seksiä netissä. Olen saanut monta kertaa hänen sivuhistoriansa auki. Hakukertoja näille sivuille on valtavat määrät. Nyt on vaimon himot alkaneet kiihottamaan minuakin. Kuvittelen vaimoani tällaisten miesten käsissä. Löysin kerran myös trans-aiheisen lehden hänen kaapistaan. Olen aika suvaitsevainen, mutta en oikein ymmärrä, mistä nämä halut ovat saaneet alkunsa.
- Kaikkea sitä kokee
Jos vaimollani on fantasiana pukeutua tiukkaan kumiasuun, se hänelle sallittakoon.
Nyt kesälomamme aikana hän miltei "asui" siinä hienossa kissapuvussaan ja nautti ilmiselvästi kumin tuoksusta sekä sen puristuksesta kuten minulle itse kertoi.
Mökillä asun käyttö oli vaivatonta, ainoana ongelmana auringon paiste, koska se ei tee latexille hyvää.
Tähän hänen fantasiaansa tuli lisää siellä mökillä, halu tuntea itsensä alistetuksi ja koska en nähnyt asiassa mitään kielteistä, minä toteutin toiveen. Kiinnitin hänet ranteistaan halkovajan kattoparresta roikkuvaan köyteen noin tunnin ajaksi muutaman kerran ja sain sitten kiitosta vuoteessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työsuhdepyörän veroetu poistuu
Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan2236955Pakko tulla tänne
jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää421239Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka271042- 75891
Hävettää muuttaa Haapavedelle.
Joudun töiden vuoksi muuttamaan Haapavedelle, kun työpaikkani siirtyi sinne. Nyt olen joutunut pakkaamaan kamoja toisaal48845Katseestasi näin
Silmissäsi syttyi hiljainen tuli, Se ei polttanut, vaan muistutti, että olin ennenkin elänyt sinun rinnallasi, jossain a61837Työhuonevähennys poistuu etätyöntekijöiltä
Hyvä. Vituttaa muutenkin etätyöntekijät. Ei se tietokoneen naputtelu mitään työtä ole.93794Toinen kuva mikä susta on jäänyt on
tietynlainen saamattomuus ja laiskuus. Sellaineen narsistinen laiskanpuoleisuus. Palvelkaa ja tehkää.38791Tietenkin täällä
Kunnan kyseenalainen maine kasvaa taas , joku huijannut monen vuoden ajan peltotukia vilpillisin keinoin.14756- 43733