Monitoimiratti

Aikomus olisi vaihtaa vm. -02 E Mersuun uusi radio/cd-soitin alkuperäisen, osin rikkinäisen tilalle.

Onko näitä Pioneerin, Sonyn, JVC:n tm. radioita mahdollista kytkeä niin, että niitä voi käyttää ratin ohjaimilla ja että ne näkyisivät ajotietokoneen näytöllä, kuten alkuperäinen radio?
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainakin alpinelle on saatavilla adapteri, samoin kun pioneerin parempiin soittimiin. Myös Clarionin soittimiin on saatavilla sovitteita.

Äänestä

Kirjoita Googleen, autovllhde, sieltä lötyy osoite josta voi tiedustella.Itselle, löytyi Golfii pioneeri joka toimii ratti säätimillä.Liike löytyy Oulusta ja Hesasta

Äänestä

Kiitos teille vinkeistä. Tuo Autoviihde vaikuttaa aika kattavalta liikkeeltä. Täytyy ottaa yhteyttä sinne ja katsoa mitä sieltä sanotaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäyhä jököttäjä kirjoitti:

Aikomus olisi vaihtaa vm. -02 E Mersuun uusi radio/cd-soitin alkuperäisen, osin rikkinäisen tilalle.

Onko näitä Pioneerin, Sonyn, JVC:n tm. radioita mahdollista kytkeä niin, että niitä voi käyttää ratin ohjaimilla ja että ne näkyisivät ajotietokoneen näytöllä, kuten alkuperäinen radio?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu