Sain CD-R- levyllä olevan jollakin digikameralla kuvatun videon, tyyppi: QuickTime- elokuva.
Windows ilmoittaa ettei voi toistaa, mitään lisävalikkoa ei tule.
Television DVD- ilmoittaa tuntemattomasta formaatista. Mikä neuvoksi?
Windows ilmoittaa ettei voi toistaa, mitään lisävalikkoa ei tule.
Television DVD- ilmoittaa tuntemattomasta formaatista. Mikä neuvoksi?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Asenna quick-time.
On se päätteleminen vaikeaa
http://www.apple.com/quicktime/download/
Neuvoksi vaikka se, että opettele lopultakin käyttämään hakukoneita kuten googlea. Usko huoleti, että siten pääset elämässä helpommalla.
Uskotaan, uskotaan. Kiitos vastaajille, brobleemi ratkesi jo ensimmäisen vastaajan vinkillä.
Nykyisin on jotakin automatiikkaa olemassa, mutta sen tulo "tietotekniikka"- ympyröihin taitaa olla mahdottomuus.
Tuskin tarvittaisiin ihmeellisiä systeemejä, kun läppäri hakisi verkosta kulloinkin puuttuvan ohjelman automaattisesti. Mutta, kun ei niin ei, uskotaan sekin. Ja nämä kysymys- js ongelmapalstat senkun piiitenevät.
Käytetyn valtakäyttöjärjestelmän puutteistahan nuo ongelmat pääasiassa johtuvat, mutta aivan sama tällä kertaa, olkoon. ; )
"Tuskin tarvittaisiin ihmeellisiä systeemejä, kun läppäri hakisi verkosta kulloinkin puuttuvan ohjelman automaattisesti. Mutta, kun ei niin ei, uskotaan sekin."
Ei mitenkään mahdottomuus mutta kun eri ohjelmien valmistajat eivät "tykkää" toisistaan.