Hei!
Onko kenellekään muulle tullut tätä ongelmaa viime aikoina ettette pääsisi Firefoxilla lukemaan meilejänne?
En saa viestejä auki, mutta Internet explorerilla olen päässyt ne katsomaan.
Haluaisin kuitenkin saada sen taas toimimaan tuliketulla ettei tarvitsisi aina hyppiä selaimelta toiselle (enkä muutenkaan tykkää käyttää I.E:tä) aina kun tulee sähköposti.
Kiitos ja kumarrus neuvoista.
Firefox ja hotmail
9
170
Vastaukset
- fundamentalist
Säännöllisesti käyn Firefoxilla lukemassa Hotmail-postilaatikkoa,
viimeksi 5 minuuttia sitten. Ei mitään ongelmia. - dfghjkl
Olen nähnyt ton kaverin koneella ja herjas päivittämään selainta.
- fundamentalist
"Olen nähnyt ton kaverin koneella ja herjas päivittämään selainta. "
Sitten on ollut tosi vanha Firefox, nimittäin itsekin käytän tässä
ikivanhaa FF 3.6.18 -versiota ja hyvin toimii. - HUH HUH...
fundamentalist kirjoitti:
"Olen nähnyt ton kaverin koneella ja herjas päivittämään selainta. "
Sitten on ollut tosi vanha Firefox, nimittäin itsekin käytän tässä
ikivanhaa FF 3.6.18 -versiota ja hyvin toimii.Et sitten ole huomannut, että uusin on jo 7 versio...
Montakohan muuta reikää on paikkaamatta koneessas ? ? ?
"Olen nähnyt ton kaverin koneella ja herjas päivittämään selainta. "
Sitten on ollut tosi vanha Firefox, nimittäin itsekin käytän tässä
ikivanhaa FF 3.6.18 -versiota ja hyvin toimii.
- .
kyllä siellä hotmailissa oli laaja ongelma kirjautumisessa, ongelma pitäisi olla jo korjattu. esiintyykö sinulla vielä ongelmaa ja jos niin miten se ilmenee.
- tellme
Jos kirjautuu windowslive mailiin, esim hotmail tms. salatulla yhteydellä tai normaalisti, jääkö tästä viimeinen päivitystieto kuitenkin program filesiin live mail kohtaan? Mielestäni jää, kun näkyy päivämäärä ja kello, mutta vaimoni sanoo ettei ole kirjautunut mailiin.. Onko tämä jokin automaattinen päivitystieto vai valehdellaanko minulle
- hottimaili
Ajoittain Hotmailissa esiintyy sellaista ongelmaa, ettei sinne pääse...
- apppp
ilmeisti menee salatulla yhteydellä mutta tieto jää muistiin että käyty???
Just laitoin ihmettelyt jonnekkin siitä miks firefox 8 ei aukaise postia. Juu se oli tuolla suomi24 osastolla. Tosi kinkkiseksi ovat nämä alueet tehneet.
No ei aukea firefox 8:lla posti. Onneks chrome toimii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873207
- 622907
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322435- 802256
- 742169
- 952026
- 121616
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan191593Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301440Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?361416