Suomen omegle :D

kotkarandomi

Randomi antaa sinulle satunnaisesti valitun palvelumme käyttäjän ja aloittaa yhteyden tämän kanssa. Keskustelut ovat täysin anonyymejä, joten kumpikaan ei tiedä kuka toisessa päässä oikeasti on. Testaa itse ja hämmästy seurasta!

http://randomi.fi

20

8522

Äänestä

    Vastaukset

    • hehehexxxxxxxxxx

      sun vapaa-aika :D

    • ____________________

      Omegle on parempi.

    • Antsa25

      Nyt alkaa enemmän vituttaa toi Randomi koska siel puhutaan paskaa musta ja vielä selän takana, mut bannataan chathuoneesta hölmöstä syystä sekä chathuoneessa ei saa kaikkea puhua, jos puhuu rajan ulkopuolelle, niin sut bannataan heti. Tolla sivulla rikotaan sananvapautta.

      Lisäksi tuolla esiintyy kiusaamista ja syrjintää mutta sivun ylläpito harvoin puuttuu siihen. Sen voin sanoa että olen kokenut nuo asiat mitä kerroin.

      Suosittelen että käyttäisitte jotain muuta sivua kuin tota esim. omaa chathuonettani osoitteessa: http://tinychat.com/chathuone Chattini kärsii liian pienestä käyttäjämäärästä joten voisiko joku olla ystävällinen ja kertoa tuota sivua eteenpäin monelle ihmiselle. Itse kyllä mainostan tuota sivua ja löytyy hakukoneesta.

    • vittuuntunut

      yllätyin todella. keskustelijoiden laatu on todella kehno. 99% kävijöistä aloittaa "tp?", ei sano edes hei. viitsiikö tuollaisten kanssa edes jutella?

      • ärsyttää1000

        mikä on edes tp


      • aids_sivupersoonalla
        ärsyttää1000 kirjoitti:

        mikä on edes tp

        Tyttö vai poika.


    • Tai sitten käytät ihan oikeaa Suomen omeglea.

    • Anonyymi

      haluaisin tietää että mitä ihmiset tarkoittavat sillä jos esimerkiksi he sanovat M27 tai jotain tämänlaista

      • Anonyymi

        M = mies 27 = ikä kai
        Ei kannata vastata tuollaisille..vaikuttaa epäilyttäville..


    • Anonyymi

      Tänään ei näyttänyt päästävän oikeuksiatavoittelutyyppisyyttä kirjoittelemaan, palveluhan käyttää evästeitä käyttäjän tunnistamiseen.

    • Anonyymi

      Eka henkilö joka tuli tuolla vastaan sanoi "katsoin eilen lapsipornoa", ja siihen loppu se :DD

      • Anonyymi

        Eikä :D mitä vattui


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eikä :D mitä vattui

        vattuu**


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      527
      8910
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      160
      6134
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      361
      5168
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      66
      4739
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      98
      4351
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4053
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      184
      3932
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      92
      1856
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      103
      1404
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      959
    Aihe