Kun minä olin nuori niin homoja sanottiin pyllypojiksi. Sanotaanko vielä?
Pyllypojat
kiinnostunut........
18874
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ei.
Kyllä vanhempi väki vieläkin sanoo... Eikä siinä mitään pahaa ole, pyllyttelyhän kuuluu olennaisena osana gay-elämäntapaan.
Pyllypojat ottavat pyllyyn. Pyllyttely tarkoittaa siis perseseksiä. Kyllä se on ihan todellisuutta, ei vain jonkun pään sisältöä.
mikä on gay-elämäntapa?
pyllyttely? onko nyt kyseessä se kun vanhat kiimaiset homot luulee että kaikki jotka kumartuu eteenpäin tai kyykistyy niin pyllistävät heille siinä toivossa että te kuolaisitte perään ?? tuskin kovin moni pyllyilee.... se on vaan teiän päässä ku näköjään ne hormoonit edelleen hyrräää
-eikös persehommat ole homos -heimolaisten ihan peruskauraa? siis kaikki mikä persiiseen liittyy????!! perseenpyörittäjiähän nuo ovat
tääl seisoo mukavasti kui siel muilla
Kyllä perseseksi liittyy enemmän ns taviksiin kun gay ihmisiin.
Anaaliyhdyntä on kautta ihmiskunnan historia ollut tärkein esiaviollisen
heteroseksin muoto ja on yhä sitä Suomessakin monien perusheterojen
kesken.
Tietyt nuoret jotka pelkäävät neitsyyden menetystä tai raskautta.
Nuoret isät joiden mammat tullet telakalta ja väliliha ei vielä riitävästi
umpeutunu, vetää sit pari kuukautta mammaa kakkoseen.
Suuri osa naimisissa olevista heteromiehistä haluaa otta pyllyyn.
Nuoremmilla vaimot painaa strap-onn laitteella ja ja keski-ikäset
pokaa homomiehiä panemaan itteään.
Kun normihomoilla pääasillinen purkautumistapa on anaaliyhdyntä
kulttuurista ja muista syistä riippuen vain 6%- 31% on se siis homojen kesken moninverroin harvinaisempaa, kun heterojen välillä.
Nää, nyt vaan on niitä yhteiskunnan alimpine väestönosien ylläpitämiä
legendoja jotka perustuvat siihen että tyhmyys ja tietämättömyys
lyövät iloisesti kättä
Keskustelunaloittaja muuten on monomaanisesta fiksaatiofantasiasta kärsivä mielenterveys toipuja, jonka aloitus ( aina samansisältöinen )
pitäisi jättää ruokkimatta
Nyt on persveivarilla pahemman luokan väärinkäsityksiä asioiden suhteen. Mutta mie korjaanpuheitasi, ymmärrän ettei peppupoeka ymmärrä heteroelämästä perusjuttuja. Elikkä:
1. juuri kukaan ei pelkää länsimaissa neitsyyden menetystä (ja ehkäisy on saatavilla jo natiaisesta)
2. Nuoret isät ei saa seksiä (minkäänlaista) kuule poeka puoleen vuoteen
3. vai ottaa yleensä pyllyyn heterot... buahahahaa
Kyllä vaan ottaa pyllyyn heterot... lueppas vaikka peppuseksi -palstaa suomi24:lla niin huomaat
Siis papinpoeka väitti, että heteroäijät ottaa fanaattisesti pyllyyn. Väite on hassu.
Se mitä nettipalstoilla kirjoitellaan ei ole indikaatio suuren enemmistön jutuista. Kyse on vaan pyllyynottajien keskusteluista..
tosi kiimanen toi sun tarina sait mun tavaran seisomaan ja piti ottaa käteen
papin poika anna nyt neuvoja mulla ei mahu enää millään takasi farkkuihin mitä tehdä en oo vielä lauennut
Joo se on täs huono , ite nuori isä lapset ympärillä ja kalu olis valmiina ei muuta kun vain pitää vetää käteen ja puhelimessa purkautua tai filmii katelles niin kyll heti laukee ja nesteet lentää vaikka kolme kertaa päiväs niin on hellänä.
tuu kundi runkkaa illalla tähän palastalle kello 21-23
Juu varmasti ! Tulkaa kundit joilla kovaks tahtoo käydä
Tämäkös se on sitä pyllyttelyä?
http://www.hs.fi/kuvat/iso_webkuva/horizontal/1135268522924.jpeg
Kysyy hetero (kaikkihan toki heteroita,jotka homopalstalla roikkuu ;)
moi pojat ja sori ett olen vähän myöhös mikä tilanne siel kundit tv yks kundi 33v