Valkoisissa Pöksyissä

Alistettu totaalisti

Minua ovat aina kiihoittaneet naisten valkoiset alushousut, ihan hetero mies olen, mutta ajatus puketua naiseksi, naisten aluvaatteisiin kiihoittaa.
Minut yllätettiin kerran, kun kokeilin vaimoni siskon pikkuhousuja päälleni, vai moni oli työmatkalla ja siskonsa naiskaverinsa kanssa oli meille majoitettu asumaan vikonlopun ajaksi.
Vaimoni sikolla oli pyöreä mehevä takamus ja pöksynsä sopivat minulle kuin valettuna, mutta naiset yllättivät minut, käivät kimppuuni ja minut sidottiin vuoteelle, ensin sain piiskaa ja jouduin tunnustamaan fantasioitani, minusta otettiin pikkuhousuissa kuvia ja kuvattiin videollekin.
Makasin avuttomana, kun pöksyt riisutiin jalastani, peräaukkoni rasvattiin ja hieromasauva työnnettin sisääni, tunne oli hävettävä, tahtomattani laukesin ja naiset naureskelivat.
Minut pakotettiin nuolemaan molempien naisten pillut ja takapuoli, sitten seisova kullini työnnettin ensin vaimon siskon vittuun, sitten Marjatan vittuun.
Loppurangaistuksena sain peräruiskeen, sisääni pumpattiin maitoa ruiskulla, monta kertaa, hommaa valokuvattiin ja luvattiin lähettää kuiviani, ulkomaisiin lehtiin.
Olin totaalisesti alistettu ja jatkoa seuraa, kun naisilla on valokuvani kiristysvälineenä.

1

2931

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minua taas kiihottaa olla hameessa ilman kalsaria. Juon myös mielelläni naisen kusen

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      326
      1434
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      111
      1165
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      115
      1055
    4. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      817
    5. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      812
    6. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      107
      758
    7. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      18
      440
    8. Nainen, tää meidän juttu ei ole ohitse

      Ennen kuin lihava nainen on laulanut.
      Ikävä
      36
      413
    9. Uskomatonta että

      Olet niin rakastunut minuun.
      Ikävä
      56
      402
    10. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      32
      398
    Aihe