Minua ovat aina kiihoittaneet naisten valkoiset alushousut, ihan hetero mies olen, mutta ajatus puketua naiseksi, naisten aluvaatteisiin kiihoittaa.
Minut yllätettiin kerran, kun kokeilin vaimoni siskon pikkuhousuja päälleni, vai moni oli työmatkalla ja siskonsa naiskaverinsa kanssa oli meille majoitettu asumaan vikonlopun ajaksi.
Vaimoni sikolla oli pyöreä mehevä takamus ja pöksynsä sopivat minulle kuin valettuna, mutta naiset yllättivät minut, käivät kimppuuni ja minut sidottiin vuoteelle, ensin sain piiskaa ja jouduin tunnustamaan fantasioitani, minusta otettiin pikkuhousuissa kuvia ja kuvattiin videollekin.
Makasin avuttomana, kun pöksyt riisutiin jalastani, peräaukkoni rasvattiin ja hieromasauva työnnettin sisääni, tunne oli hävettävä, tahtomattani laukesin ja naiset naureskelivat.
Minut pakotettiin nuolemaan molempien naisten pillut ja takapuoli, sitten seisova kullini työnnettin ensin vaimon siskon vittuun, sitten Marjatan vittuun.
Loppurangaistuksena sain peräruiskeen, sisääni pumpattiin maitoa ruiskulla, monta kertaa, hommaa valokuvattiin ja luvattiin lähettää kuiviani, ulkomaisiin lehtiin.
Olin totaalisesti alistettu ja jatkoa seuraa, kun naisilla on valokuvani kiristysvälineenä.
Valkoisissa Pöksyissä
Alistettu totaalisti
1
2865
Vastaukset
- Anonyymi
Minua taas kiihottaa olla hameessa ilman kalsaria. Juon myös mielelläni naisen kusen
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718