Suurin osa turistipaikkojen työntekijöistä makaa myös miesten kanssa, mutta vain ja ainoastaan rahasta. Miehet maksaa hyvän korvauksen yönvietosta yhdessä suklaasilmän kanssa.
Joku kritisoi ketjussa, että "piti työntää sormi sinne..". Se, jos mikä on mahtaa ja mikä tunne miehelle siitä tulee, kuinka hän nauttii. Itse olen enemmän tavannut suomalaisia miehiä, jotka tästä pitävät, en niinkään turkkilaisia. Mielelläni minä seksissä annan miehellä myös tyydytystä ja nautintoa sormileikkien kera, joskus myös suukotellen anusta.
Suuseksistä turkkilaiset eivät juurikaan mitään ymmärrä, eivät ainakaan osaa tyydyttää naista suullaan. Jos joku nyt vähän erehtyy pussaamaan häpykumpua, thats it! Ei missään nimessä nuole loppuun asti!!! Toiset turkkilaiset kyllä haluavat suuseksiä vastaanottaa, mutta jotkut eivät kertakaikkiaan pidä siitä. (Jota en voi itse käsittää, koska tykkään sitä antaa).
Useimmille seksi on ilman esileikkejä sisään ja ulos, noin 4 min ja mitä ihmeellisimmissä asennoissa, aina naisen jalat olkapäillä ja kovaa ja korkealta. Ei mun juttu tosiaan!
Kaikkea ei siis voi saada, mutta toiset tyytyy huonompaankin seksielämään...
Turkkilaiset miehet
10
1531
Vastaukset 10
- aivopestyjä kaikki
Muslimille on opetettu pienestä pitäen että seksi ja eritoten kaikki eritteet ovat likaista ja syntistä, siksi suihinotto ja nuoleminen on heidän mielestään ällöttävää. Je heti seksin jälkeen pitää rynnätä suihkuun puhdistamaan itsensä.
- aivopestyjä huoh
Niin totta! Sairasta aivopesua! Seksi on parasta mitä voi toisen ihmisen kanssa tehdä ja toiselle nautintoa antaa. En ymmärrä miksi se on syntiseksi asiaksi tuomittu ja viattomille lapsille aivopesty!!! Eikä se riitä että rynnätään suihkuun pesemään vehkeet, vaan päästä varpaisiin pitää itsensä puunata.
Esimerkiksi pikapanot ei tule kuuloonkaan, kun pitää miettiä pääseekö ja ehtiikö seksin jälkeen suihkuun... HUOH!
- Hmmm-mm
Toisilla on vain parempi tuuri turkkilaisten suhteen. Pitää osata valita jostain muualta kuin baarien työntekijöistä.
- tuuria vai epäonnea?
kyllä ne baarin/hotellin työntekijätkin osaavat. itse turkissa käyneenä tänävuonna, voin kertoa että en ole ikinä saanut yhtä hyvää seksiä missään muualla. baarilta miehen luokse ja ekana yönä kaksi kertaa ja seuravaana kolme kertaa panot. (saman miehen kanssa). lopuksi vei vielä takaisin hotellille. eikä ollut kiire suihkuun. suuseksiä ei ollut muutenkuin että minä otin mieheltä.
- Joopa joo
HUTSU!
- tuoko on hyvää
Sekö on hyvää seksiä ,kun mies vain panna jyskytää ja saa pussisa tyhjäksi,muttei välitä naistaan kunnolla tyydyttää.Toiset tyytyy mihin vain.
- Hyvää Turkista
tuoko on hyvää kirjoitti:
Sekö on hyvää seksiä ,kun mies vain panna jyskytää ja saa pussisa tyhjäksi,muttei välitä naistaan kunnolla tyydyttää.Toiset tyytyy mihin vain.
Jos sulla kävikin noin huono tuuri, niin älä yleistä.
- kokemusta monesta
Huono tuuri? Olen ollut yli 10, mutta alle 20 turkkilaisen kanssa ja yksikään ei ole osannut antaa suuseksiä, muutama on kyllä sitä itselleen pyytänyt. Peppuseksistä kaikki tykkää, niin minäkin.
Onko seksi sitten hyvää? Riippuu siitä, mistä tykkää. Jos tykkää pelkästä naimisesta ja kovista otteista, mies astuttajan ottein (kyykyssä takaapäin tai jalat olkapäille-asennossa) nykii kovaa, kai se sitten on hyvää.
Mutta jos haluaisi rauhallista, nautinnollista lähetyssaarnaajaa tai nainen päällä, ei ole koskaan onnistunut. - En yleistä minäkään
Kaikki kunnioitus sitkeästä yrittämisestä sulle. Mulla sitten tosiaan on käynyt tuuri sen yhden ainoan kanssa.
- Moraali on
Miksi suomalaisnaiset on aina jalat auki?
Monissa maissa ei seksiä harrasteta niin leväperäisesti kuin Suomessa...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.1941101- 80727
Muistelen lämmöllä
Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti48692- 81591
Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä40562- 39549
- 23543
- 46540
- 106530
Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan41527Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va169523Teinipersu Bergbom lupasi ensimmäisenä euron bensaa
Teinipersu julkaisi Tiktok-videonsa marraskuussa 2021. Videolla Bergbom viittaa bensan hintoja esittelevään kylttiin ja289509Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks64499Onko se loukkaavaa jos pelkkä seksi kiinnostaa?
En tiedä olisiko meillä muuta yhteistä edes. En kyllä oikein osaa nähdä meitä menemässä naimisiin, paitsi ehkä jossain U47484Vaihdevuodet ja psykoottinen käytös
Estrogeenilla on suora yhteys aivojen välittäjäaineisiin, erityisesti serotoniiniin, joka säätelee mielialaa, impulssiko45480Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka27473Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.91446Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.29442- 21432
Sofia ja Jeffrey yhdessä
Sofia julkaisi instassa kuvan hänestä ja Jeffreystä kuvan, taustalla soi Happy birthday biisi ja Jeffrey kasvot peitetty80425