TÄRKEÄ TIEDOTUS MORSIAMILLE: VALKAISKAA PERÄAUKKONNE!

valkaisua vaaditaan

Yhä useampi on innostunut valkaisemaan peräaukkonsa. Cosmopolitan-lehden mukaan kylpylät ja kauneushoitolat markkinoivat palvelua, jossa peräaukon alueelle levitetään valkaisevaa happoa.

Aine poistaa mahdolliset läiskät, tahrat sekä tummentumat ja jättää takamuksen puhtoisen väriseksi. Lehden mukaan noin kahdenkymmenen minuutin mittainen toimenpide maksaa 100-150 dollaria. Lisäksi asiakkaat voivat ostaa mukaansa valkaisevaa voidetta tai geeliä, jolla valkaisua voi jatkaa kotona.

Toimenpiteen voi joutua uusimaan, jos ihon väri on tummempi. Los Angelesissä sijaitsevasta kauneushoitolasta kerrottiin, että sitkeimmissä tapauksissa valkaisu joudutaan toistamaan kahdesti viikossa jopa kahdeksan viikon ajan. Peräaukon lisäksi hoitoloissa tehtiin valkaisuja myös vaginan alueelle.

http://www.iltalehti.fi/kauneuskirurgia/2011071314054275_kf.shtml

2

581

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sissi84

      Miehillä on usein epäesteettistä tummentumaa kiveksissä, niiden alla ja peräpuolella. Miehen pitää ottaa säännöllinen happokäsittely aina sen jälkeen, kun ensin on vahauttanut intiimialueensa posliiniksi. Suomalaisnainen voi harkita avioliittoa vain sellaisen miehen kanssa.

    • pitäkää varanne!

      VAROITTAVA ESIMERKKI VALKAISU LAIMINLYÖNNISTÄ!

      Janita ei päässyt naimisiin, koska ei ollut valkaissut peräaukkoaan. Seurakuntapastori K. tutki Janitan peräpään ja kun ei ollut nainen hoitanut hommaa, eväsi häneltä pääsyn vihkimiseen.
      Häät piti peruuttaa!

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      84
      3252
    2. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      75
      1301
    3. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      180
      1236
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1040
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      103
      971
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      310
      942
    7. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      95
      857
    8. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      43
      849
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      78
      835
    10. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      124
      825
    Aihe