Anopit lukekaa!!!

Mies vm-80

Kertokaahan kaikki anopit mielipiteitä tai kokemuksia seuraavasta asiasta...
Eli olen 24v mies ja seurustellut jo monta vuotta tyttöystäväni kanssa. Anoppini on 48v vetävän näköinen nainen. Siis ihan normaali kotirouva sellainen mukavan rehevä.. ei siis mikään lihava eikä laiha vaan ihanan rehevä ja en voi mitään että hänen katselemisensa saa mut aina aivan kiihottuneeksi. Eli haluaisin häntä suunnattomasti.
Joskus aina humalapäissään ollaan halailtu ja hänkin on kehunut minua ihanaksi vävyksi. Kerran melkein suudeltiin kun humalapäissään kaksistaan halailtiin ja niinhän siinä kävi että käteni laskeutuivat hyväilemään anopin pakaroita farkkujen läpi ja eipä se näyttänyt häntä yhtään haittaavan.
Sitten sain kuitenkin koottua itseni ja sanoin että eikähän nyt oo aika painua kiltisti nukkumaan..
Mikä neuvoksi? Mieli tekis ja luultavasti hänenkin ja miksi hitossa anoppi saa mut aivan hulluksi himosta?
Onko kellään anopeilla ollut vastaavia tilanteita?

1

5278

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei mitään

      käypä vilasee tuo ''tulkaa tunnustaa'' juttu. kun niitä viestei lueskelee, niin huomaat ettet ole ainut. Kyllä sä nyt ihan hyvin voit anoppisi elämää piristää, se vaan tykkää nuoresta kundista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 97
      1691
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1474
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1397
    4. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      57
      1316
    5. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1288
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      9
      965
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      827
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      771
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      754
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      745
    Aihe