Luulette tät varmaan vitsiks xD

MATKA JAPANIIN!

noniin eli voisiko joku ostaa mulle matkan japaniin ja takas viikon ajaks? :::DDDDDXXDDD tiiän et oon tyhmä ja kaikkee päläpäläpälä ei kukaa sit koskaa osta mut kuitenki nyt huviksee kysyn xD ja mieluust jos ois matka seuraa tietty itse maksaa xD ja päätän otanko mukaan XXDD koska olen alaikäinen.
OLEN TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KIIIIIIIIITOLLINENNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::::::::::::::DD JOS OSTAT! xDDDDD
(tiedän mahdottomuus)
D:
ilmota tähän.

7

512

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sama ku ylhääl xd

      Tokioon siis ::3

    • <(^_^)>

      Öö, menkää kotiin kasvamaan ja tehkää töitä matkanne eteen. Lupaan, että matkasta tulee paaaaaaljon parempi, kun tietää, että on oikeasti ansainnut sen.

      Tai sitten tehkää kuten minä tein; menkää töihin ja ottakaa pankista lainaa -.-;

    • KawaiiHanne

      Hei! Olisin kiinnostunut lähtemään kanssasi Japaniin. Pidän myös mangoista ja kaikista KAWAII jutuista!! Voitaisiin mennä vaikka yhdessä Harajukuun vaaleenpunaisissa lolitapuvuissa! :) Ja tietenkin voitais tehä yhdessä kaikkia muita kawai juttuja! Pistä mulle e-mailia niin sovitaan yksityiskohtasemmin!

      Mun e-mail on: [email protected]

      T. Hanne

      • Kawaisoo

        Mangot on kieltämättä hyviä ja terveellisiäkin. Japanissa on paljon erilaisia mango-jälkiruokia ja herkkuja, suosittelen kokeilemaan.

        Niin, sarjakuviakin sieltä löytyy vaikka minkälaista, jos sattuu mangasta pitämään. Myös sellaista, mikä saisi paatuneimmankin kukkahattutädin kukat väpättämään.


    • pelkele

      Tää on kyllä huono vitsi.

    • Joo..

      Huoh...
      Jos joku sulle matkan tarjoaiskin oisi se luultavasti pedofiili tai kidnappari...
      Eli ansaitse rahat

    • Hurlumhei

      Huono aika matkustaa Japaniin nyt, kun euro on sukeltanut alle 100 jenin. Tulee kallis reissu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1366
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1263
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      98
      994
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      833
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      733
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      609
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    8. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      536
    9. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      512
    Aihe