Ulkoasun tekijää (MyCashFlow)

etsitään

Etsin harrastelijaa tai alan opiskelijaa toteuttamaan ulkoasun MyCashFlow-verkkokauppaan.

19

3272

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gt2rs911
    • MyCashFlow
    • Kyllä muuten voisi kiinnostaa, mutta vaatisin kuitenkin hieman huolellisempaa xhtml-koodia (Errors found while checking this document as XHTML 1.0 Strict!) ja pientä puuttumista muutenkin muutamiin koodiratkaisuihin.
      Nuo sivuthan on kuitenkin generoitu ohjelmoimalla, joten sinne suuntaan pieniä muutoksia, niin pystyisi paremmin määräämään uskoasua.

      Yhteystiedot profiilissa.

      • Joo niin siis "49 Errors". Eli ei nyt ihan pieniä huolimattomuusvirheitä, vaan enemmänkin piittaamattomuutta oikeaoppisesta koodista.


      • MyCashFlow
        Töppönen kirjoitti:

        Joo niin siis "49 Errors". Eli ei nyt ihan pieniä huolimattomuusvirheitä, vaan enemmänkin piittaamattomuutta oikeaoppisesta koodista.

        Miksi muuten etsit ulkoasun toteuttajaa tietänet itsekkin tarpeeksi.
        Oletko muuten ollut tekemisissä MyCashFlow lähdekoodin kanssa? Se lähdekoodi minkä selaimessa näet niin siitä suurin osa tulee kauppaohjelmistosta mihin pääsee käsiksi vain css tiedoston kautta.
        Mutta mitä tässä väittelemään enempää.


      • verkokauppias
        MyCashFlow kirjoitti:

        Miksi muuten etsit ulkoasun toteuttajaa tietänet itsekkin tarpeeksi.
        Oletko muuten ollut tekemisissä MyCashFlow lähdekoodin kanssa? Se lähdekoodi minkä selaimessa näet niin siitä suurin osa tulee kauppaohjelmistosta mihin pääsee käsiksi vain css tiedoston kautta.
        Mutta mitä tässä väittelemään enempää.

        Ei pidä paikkaansa, voit muokata myös HTML-koodin rakennetta ja javascriptejä hyvin vapaasti


    • etsitään

      Kiitos MyCashFlow ja gt2rs911, otan teihin yhteyttä.
      T:aloittaja

    • etsitään

      Edelleen olisi hauassa harrastelija tai alan opiskelija. Edullisin tarjous tällä hetkellä 100e, mutta ei sitten kuitenkaan ehtinyt toteuttaa muilta kiireiltään. Laita tänne tarjouksesi sekä sähköpostiosoite niin otan yhteyttä.

      • 100€ ??

        Eikös toi 100€ tunnu aika naurettavalta hinnalta tuommoisesta työstä!? Vai pitäisikö tehdä vielä halvemmalla???

        MyCashFlow oletus teemassa on yli tuhat riviä css koodia muutosten tuomat lisä rivit.

        Montakohan tuntia meinaatte ulkoasun asennuksen vievän?

        Kannattaa miettiä kahdesti alkaako noilla hinnoilla tehtävään ryhtyä.


    • etsitään

      Homman pitäisi olla ihan simppeli ja siksi lupasi tehdä noin halvalla, mutta ei siis kuitenkaan nyt ehdi tehdä eli edelleen etsin tekijää. En etsi kallista ammattilaista vaan tosiaankin esim. harrastelijaa. Ulkoasua ei tarvitse suunnitella vaan vain siirtää se toisesta verkkokauppasovelluksesta.

      • 100€ ??

        Oliko tolla satasen tekijällä kokemusta ulkoasun asennuksesta MyCashFlow:iin? Ei sitä ulkoasua siirretä kuin autoa parkki ruudusta toiseen. Se on kuule silleen, että halvalla tekijät eivät tiedä mihin ryhtyvät ja ne jotka tietää eivät tee satasella.

        Pahimmassa tapauksessa löydät satasen tekijän joka sitten suhraa aikansa sotkee kaiken ja joudut luopumaan ulkoasun siirrosta tai palkkaamaan henkilön tai yrityksen joka oikeasti osaa tehdä tarvitsemasi asiat.

        Haluat että ulkoasu siirretään sovelluksesta toiseen siis teet kauppaa netissä, mutta haluat satasen tekijän varmistamaan nettibisneksesi.
        Herää vain kysymys onko tämä viisasta?


    • etsitään

      Kiitos vielä tätäkin kautta tekijälle, hienot tuli (ja hinnaksi siis loppujen lopuksi 150e).

      • rghthtjhtj

        Säästitköhän ihan oikeassa paikassa...

        Verkkokaupan ulkoasu on kuitenkin tärkeä osa sitä, millaisen kuvan asiakkaat liikkeestä saavat ja ostavatko lainkaan. Itse en ainakaan osta sellaisista kaupoista, joiden ulkoasu on joku ruma kyhäelmä, antaa epämääräisen ja epäluotettavan kuvan koko kaupasta.


    • Hyvää ei saa halvall

      Hyi voin vain kuvitella mitä sai 150€ .... jopa oletusteema lienee tyylikkäämpi >.

    • porokotaro

      meidä isi on vahvempi ku muitten isi! pleikkari on parempi ku xbox! bemari voittaa fordin! teräsmies on vahvempi ku hämähäkkimies!

      t. pro koodari

    • uteliassss

      Linkkiä kauppaan? Kiinnostaisi vaan tietää, että millaista jälkeä saa 150 eurolla...

    • ihmettelenpä vaan!

      Miten joku, joka haluaa tehdä kauppaa Internetissä verkkokaupan välityksellä hakee opiskelijaa tai harrastelijaa verkkokauppansa toteuttajaksi. Ei käsitä!!

      Verkkokauppa ei ole verkkosivu joka vaan sutaistaan Internettiin. Verkkokaupan toteutuksessa pitää ottaa huomioon asiakkaat ja miten heidät saadaan ostamaan juuri minun verkkokaupasta. Tuotesijoittelu, käytettävyys, verkkokaupan ulkoasu, markkinointi ja niin edelleen.

      Siis nämä parilla sadalla tekijätkö takaavat verkkokauppasi kyvyn ja mahdollisuuden markkinoida itseään. Parilla sadalla saa verkkokaupan, jossa kauppa käy. Ei kai sentään tuntuisi aika uskomattomalta!

      • ihmeellista

        150€ on kyllä naurettavan pieni budjetti verkkokaupan ulkoasusta. MyCashflown tekijät myy valmisteemoja http://www.teemakauppa.fi ja hinnat alk. 500€.


    • Nohuhhuh2225

      Juu mäkin haluan nähdä sen linkin kun kerran vielä hienot tuli. Älä nyt ujostele laita linkki kun kerran kävit kehumassa hintaakin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten reagoisit

      Jos ikäväsi kohde ottaisi yhteyttä?
      Ikävä
      77
      3184
    2. Olisiko kaivattusi

      Sinulle uskollinen? Olisitko itse hänelle?
      Ikävä
      49
      2400
    3. Ihana nainen

      Suukotellaanko illalla?☺️ 🧔🏻🫶
      Ikävä
      32
      2117
    4. Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen

      Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa
      Sinkut
      481
      2112
    5. Ootko koskaan miettinyt että

      miksi kaivatullasi ei ole puolisoa?
      Ikävä
      137
      1879
    6. Huomenta ihana

      Mussu ❤️.
      Ikävä
      31
      1745
    7. Ryöstö hyrynsalmella!

      Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313
      Hyrynsalmi
      29
      1721
    8. Sukuvikaako ?

      Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne
      Iisalmi
      9
      1556
    9. Joskus mietin

      miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi
      Ikävä
      5
      1280
    10. Hyvää yötä

      Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani
      Tunteet
      6
      1244
    Aihe