Mistä johtuu etteivät suomalaiset kätkötarkastaja esiinny omilla kätköilynimimerkeillään?
Miksi tarkastajat haluavat Suomessa esiintyä anonyymisti?
Vilkaisin pikaisesti Ruotsin kätköjä ja kyllä siellä tarkastajilla oli ihan reippaasti löytöjä?
Suomen anonyymit tarkastajat?
3
375
Vastaukset
- Epätarkkailija
Ehkä siksi, että tarkastajat eivät halua kaikenmaailman mulkeroiden olevan jatkuvasti kimpussa ja jopa kostamassa koettuja vääryyksiä (esim. sääntöjen vastaisten kätköjen julkaisematta jättämisiä ym).
Eikä ihmekään, kun eräs kätköilijä huhujen mukaan jo oli toivomassa erään tarkastajan kuolemista, kun jäi tarkastajalle valehtelusta kiinni eikä purkkia julkaistu.- yarzooki
Taitaa olla nyt niin,että samainen heppu on luonut itselleen uuden nikin ja etsii etupäässä "omia"kätköjään ja värkkäilee uusia kätköjä tämän uuden nimimerkkinsä turvin.Tämä uusi nimimerkki on noin 2kk vanha ja "naispuolinen".Asiasta on tosin vain epäily joka perustuu samanlaiseen "käsialaan" kätkötiedotteissa.
- henrik721
ihmiset kun ei usko että varaosia tarvii niin tulee lisää putkiuvuotoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171660"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113925Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654