Pistää nämä myrkyt minut hikoilemaan aivan valtoimenaan,osittain taitaa myöskin johtua siitä että aiheuttavat ennenaikaisia vaihdevuosien oireita. Nyt haluaisinkin tietää mikä tähän olisi avuksi??? Hikoilu haittaa jo nukkumistakin kun välillä tulee kauhea hiki kuuma ja sit kylmä. Mies sanoi että mun hiku haisee ihan metallilta ja koko sänkykin alkaa jo kohta haiskahtaa minun hieltä.
Hikoilu ongelma
C37
3365
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kokeile Menohoppia, saa ruokakaupoista.
Mulla loppu hikoilu kun aloin käyttämään tota.
Muistaakseni on hikoilulääke Ergomatin, jota valmistaa yliopiston apteekki. Sitä reseptiä voi pyytää lääkäriltä. Kannattaa kokeilla.
Ei hätää tähän on olemassa ratkaisu, jotta elämä olisi helpompaa kun kerran elämme ja elämä on lyhyt.
Osta apteekista Triple Dry, se auttaa eikä hiki haise tai pääse läpi kainaloista. Maksaa about 10€. On hintansa arvoinen