tyttöseuraa 14w pojalle

moi!
elikkä oon 97 syntynyt poika painan 45 la pituus on 162. vaaleet hiukset vähän näppyja naamas mut ei kauheesti. olen sosiaalinen ja iloinen. eli jos oot kiinnostunu ni laitappa meses tai sähköposti osoite ;)
nii ja muute asun imatralla...
598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sul ei taida olla facebookkii(;

Äänestä

ei '97, sori :(

Äänestä

on mul face :) lähetä vaik nimes mun sähköpostiin ni lisään siut ;)
[email protected]

Äänestä

nii ja tiuiuiu en ois sun kaa olis vaik maksettais ku oot noi hiton ruma!!!!! :P

Äänestä

tää on niin trolliiiii :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lonely..... kirjoitti:

moi!
elikkä oon 97 syntynyt poika painan 45 la pituus on 162. vaaleet hiukset vähän näppyja naamas mut ei kauheesti. olen sosiaalinen ja iloinen. eli jos oot kiinnostunu ni laitappa meses tai sähköposti osoite ;)
nii ja muute asun imatralla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu