Moi! Tutullani on luteita, siellä oli käyny myrkyttäjä ja sit se tuli mun luona käymään niin onko mahdollista että hänen mukanaan on tullut munia mun kotiini?
En tiennyt yhtään mitä ne on tai miten ne liikkuu mutta kun nyt oon lukenut näitä palstoi ja tietoa niistä niin oon ihan kauhees paniikissa! nukkumisesta ei tuu mitään tai mistään muustakaan.. Onko aihetta huoleen?
Kyseinen kaveri kyl käveli reilu2 kilsaa ulkona niin onko ne voinu hävii matkalla vai pitääkö soittaa myrkyttäjälle?
kertokaa kaikki mitä tiedätte, kiitos!
p.s. suurin huoleni on juuri se onko hänen vaatteiden mukana voinut kulkeutua munia tänne, vaikka käveli pitkään ulkona
luteet..APUA!!!
luteen pelkääjä
1
196
Vastaukset 1
- Anonyymi
En usko. Jos et ole huomannut mitään poikkeava normaalista elämästäsi niin huolen aihetta ei ole. Luteet eivät myöskään ole ihmisille haitaksi(tietääkseni)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571480Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568