KEINOEMOA TARVITAAN!

Nyt tarvitaan kiireesti keinoemoa Lahteen kuudelle alle vuorokauden ikäiselle noin 10kg terrierin pennulle, joiden emolla oli liian raskas synnytys eikä siltä tule maitoa. Jos tiedät jonkun, joka voisi autta, soittakaa numeroon 040 777 0248/ Heidi. HÄTÄ!!
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laitqa nyt ainakin facebookkiin asia leviämään, että saisitte apua.

Äänestä
  • Kiitos kovasti!

    Äänestä

Nyt on ongelma ratkaistu, kiitos kaikille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarumaisen kirjoitti:

Nyt tarvitaan kiireesti keinoemoa Lahteen kuudelle alle vuorokauden ikäiselle noin 10kg terrierin pennulle, joiden emolla oli liian raskas synnytys eikä siltä tule maitoa. Jos tiedät jonkun, joka voisi autta, soittakaa numeroon 040 777 0248/ Heidi. HÄTÄ!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu