Aika moni ei uskalla kirjoittaa enää mitään kun ketjut lukitaan heti ja bannit tulee samalla. Kusta päässä kaikilla!
Klupin paskin mode?
Thairy oli parempi
34151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Noh, sittenhän sun kannattaa jäädä tänne. Ei varmasti puututa asiaan, vaikka kirjoittaisit mitä!
Koko kansakunnan suurin vihollinen on se, joka estää sananvapauden harjoittamisen ja salaa epäkohdat, vaikka avoimen demokratian ansiosta
epäkohtiin voitaisiin puuttua erilaisin keinoin.
Klupin "sensuroijat" kuten palstan kävijätkin ovat vanhoja papparaisia, jotka neuvovat miten taikkuhuorat pääsee Suomen sosiaalietuuksille iskemällä
suomalaispapparaisia.Myös isille on annettu vinkkejä, joilla päästä vaimoa ja lapsia karkuun huoraamaan Thaimaassa. Tällainen ei sitten olekaan enää
sensuroimisen kohteena. Kertoo klupin tasosta.
Mutta kun muistetaan, että Thaimaa on miesten lomakohde, samalta pohjalta
lähtee myös klupilaiset.
n numero 1 olet sinä anaali-amalia, vihakirjoittaja, läski ja mielisairas suomalaishuora.
"Klupin "sensuroijat" kuten palstan kävijätkin ovat vanhoja papparaisia, jotka neuvovat miten taikkuhuorat pääsee Suomen sosiaalietuuksille iskemällä
suomalaispapparaisia.Myös isille on annettu vinkkejä, joilla päästä vaimoa ja lapsia karkuun huoraamaan Thaimaassa. Tällainen ei sitten olekaan enää
sensuroimisen kohteena. Kertoo klupin tasosta."
Hoh hoijaa.. tämä teksti on ilmeisesti pakko copy pastettaa joka ikiseen klupi topiciin.. Vois jo pikku hiljaa vaihtaa vaikka esimerkkejä niin ei tarvitsisi vuodesta toiseen, topicista toiseen lukea samaa tekstiä.. Vanha ei aina ole paremi kuin pussillinen uusia..
samaa mieltä. thairyn voisi päivittää parempaan käyttöön. tklupilla käyvät ensikertaa thaimaaseen matkaavat, jotka hakevat matkakohdevinkkejä. samoja pikkukysymyksiä, johon vakiklupilaiset vastailevat kerta toisensa jälkeen copy paste tyylillä. mitä maksaa, minkälainen sää yms.
lisäksi on hyvin paljon väärää tietoa muka-hintatasosta. mm pattaya on kalleimmasta päästä, ei halvimmasta. ainoastaan baht-bussit ovat käytänöllisiä rahattomille, jos ei ole rahaa matkustaa normitaksilla. ei pelkästää niiden takia kannata sinne matkustaa. muusta thaimaasta ei saa mitään tietoa,kun vastailijat eivät muualla ole käyneetkään. thairy uudestaan käyttöön.
Vaikkei muualla ole käyty, pattayan menneisyydessäkin vielä eletään.
Kyllä Phuketinkin meno jo pattayaa muistuttaa. Koh Changilla on samanlaista
epätoivoista asiakkaan metsästystä. Hua Hinissäkin jokaisesta parturista
ja hierontamestasta saa tarvittaessa seksiä. Tähän eräskin sukulaispariskunta
suivaantui ja vaihtoi golf-kohteensa Turkin Belekiin.
älkää nyt onhan lupilla voivoteltu jonkun polven paranemista kaiketi 2 viikkoa jo !
voisi pellet kirjoittaa belekin ahlamin polvesta myös !
Riisikeppimode ja rhino ovat molemmat mulkkuja ja en kirjoita sinne enään.
Mitä muuta voisi odottaakaan, kun aiheena on kaikkien miesten Naimaa ?
anaali amalian aivopieru yllä klupi perseestä 24.8.2011 13:40
onneksi kaikki tietävät Thaimaan olevan sentään maailman paras matkailumaa!
Eikä niistäkään kaikki. Heille kun ei turismi tarkoita pelkkää seksiturismia.
pitaako palsta paivystajan tahankin kommentoida exansa kautta? huhhuh. get a life.
"Klupille kirjoittelee mulkut, Thairy on päivitettävä" jne. Olisikohan mahdollista,
että tämä Suomi24 siistiytyisi ja siten joku täys´päinenkin saattaisi kirjoit-
taa tänne. Klupin haukkujat ovat todennäköisesti niitä, jotka on sieltä bannattu
ja nyt turhautuneisuus/vitutus purkautuu täällä. Thairyhan on Takamaan bis-
nesfoorumi ja kuihtuu ihan vaan itsestään.
Syy on ihan simppeli: Thaimaa ei ole enää muotia. On tullut monia uusia kohteita houkuttelemaan KOKO PERHETTÄ eikä vaan miesturisteja. Valitan.
Syy höpönhöpöösi on valtava katkeruus, kun olet itse ruma ja läski, saamaton ämmä, etkä soisi muille kateudestasi parempaa elämää, joka kulminoituu sopivasti Thaimaassa, kaikille fiksuille, sorry vaan anaali-amalia, Thaimaan turismi senkun vain kasvaa kasvamistaan.
Minä ainakin eläisin tosiasioissa. Thaimaan sijasta on tullut valtavasti uusia kohteita ja paljon lähempääkin. Ja kun Thaimaan konetta tai terminaalia katsoo, täyttyyhän se paksuista pojista taikkuhuorineen tai vaan paksuista pojista. Jokunen harva suomalaisperhe on ihan eksyksissä siellä. Mutta thaiklupin tapaan neuvot varmaan niidenkin perheiden isiä katoamistempulla baarihuoriin vai peräti julistatko suoraan isälle, kuinka kannattaa jättää tuo suomivalas, jonka olet raahannut mukana ja vaihtaa yksinkertaiseen ,kouluja käymättömään , kielitaidottomaan ja köyhään baarihuoraan ??? Todella nasevaa mainostamista, Thaimaan loppari.
dä yhtään mitään, etkä ole sitä mielisairaalta katkeruudeltas kuullutkaan piiiiiiitkään aikaan anaali-amalia. Thaimaa on maailman paras matkailumaa perheille, mutta välimeren läskien ämmien perseenlevitysmatkoille, kuten sulle ovat suosittuja kohteita Anaalitolia, kuten AntaaLiassa, suomihuora.
Todella mainostamista, Anaalitolian huoralobbari.
Rumat ja läskit löytyy Klupilta. Ja Pattayalta
..ja täyspäiset näköjään täältä?
Paksut pullasorsat kuittaa välillä koneelle viimeiset uutisensa, kuka ketäkin on pannut, missä viehättävin leikku, missä halvin bisse jne...
Kuittaamassa oman mielisairaan viimeisen sanansa BUAHAHAHAHAHAAAA...
Palstan vakiterroristi sika-amalia, joka kirjoittelee vihapuheitaan palstalle jo viidettä vuotta, katkerassa miehenpuutteessaan.
jos palstan päivystäjän exä on tuo amaalia, ja erosta jo 5vee, niin luusisi michelin ukonkin aka päivystäjän jo päässeen eroon exän jutuistaan. sääli kun näin ei ole:(((
kun palstan terroristin amaalian exä on löytänyt paremman thaikaunottaresta jo yli 5 vuotta sitten, luulisi ajan jo parantaneen amaalian, mutta.. kun niin ruma akka ei enää löydä uutta, sääli, mutten sääli ;))))
Thaiklupi on jäsenilleen kuin uskon tunnustus tai ismi. Pattaya, Isan ja Suomen sosiaaliturvan takaaminen vaimolle, joka on ollut aiemmin vapaan ammattin harjoittaja.
Suomessa on toki normaaleja thainaisia, mutta he ovat vähemmistö. Thaiklupin nimi pitäisi muuttaa isanklupiksi.
Nyt on tullut uusi foorumi: www.pattaya.fi. Tutustukaa. Tämä ei ole mainos!
Kaikkihan me veli pontevia ollaan pattayalla.
Anaalitoliaanko? Taitaisi kone olla tyhjä Anaalitoliaan jos sinne olisi painorajoitus, BUAHAHAHAHAHAAAA.
Katos Mr Kumiankkan peruuksia nuuskiva Doctor Idi Amin aukaissut ihan oman ketjunsa tänne? Kai ne on onnellisia jos jonkun saavat banaanille. Pitävät kuulemma Mutsin Majatalossa saunailtoja keskenään ja vertaavat kellä pisin kikkeli. Yli viikon bannauksesta saa 4 mm lisäpituutta. Vaikka Hottonen voi vetää kahdeksan senttiä poimuista milloin vain. Pekka mittamestarina. Ilmaiseksi tietysti, kuis muuten. Taikasanat: ilmainen tai halpa sekä mutsi maksaa.
Laittakaa veikkosella sille kumiankkaan uutta ilmaa, se ku voi huonosti nykyisestä pilaantuneesta hajusta. Se ankka siis.
Tarkoitatko sitä heppua jolla on kumiankka päässä ja idiootin seisova katse kasvoilla?
Hahahaaaaa..............
Nyt minäkin muistan nähneeni jossain tämän hepun kuvan. Siis on se mode klupilla.
Voi ressukkaa. Miksi pitää vielä mollata tolvanaa.
Eikös tämä kumiankka pää ole syönyt jo loppuelämänsä ruuat, ainakin näyttää siltä.
Itse puhuu kuin kulinaristi, no voihan siellä riihimäen kuppiloissa ollakin ?
Taitaa ankka pitää kuumentuneet aivot viileänä, jotta liiallinen ruokahalu ei rikkoisi turvonneen pään takia ankkaa.
En tiedä onko mode, mutta Lakana-Lasseksi kutsutaan erästä moottoripyörällä ajelevaa setää.
Ajelee prätkällä karkuun thairiivinrautaansa ympäri ämpäri Isania. Kumiankka miehellä on hautunut pää, mutta kuuma prätkän satula on suorittanut kastronaation Lasselle.