Miten tuon playerin saa näkymään tollasena hienona kasettimallina?
http://cdn.pocket-lint.com/images/3QVt/sony-ericsson-elm-j10i2-review-13.jpg?20110712-094853
Juu, hiukan väärä paikka mutta kun muut palstat näyttävät lähinnä kuolleilta.
http://cdn.pocket-lint.com/images/3QVt/sony-ericsson-elm-j10i2-review-13.jpg?20110712-094853
Juu, hiukan väärä paikka mutta kun muut palstat näyttävät lähinnä kuolleilta.
Vastaukset 4
Vanhimmat
asiaa paremmin tuntematta - playerin tai puhelimen asetuksista...?
Mahdollisesti joku ladattava lisäosa?
Jaa, ei tuo hirveän ihmeellistä vaadi, laitat vaan album artiksi tuollaisen kuvan. Katomalla kuvaa tarkasti normaalit hoksottimet omaava huomaa että kyseessä on Pendulum yhtyeen albumin ns. album art -kuva.
Playerin asetuksista kohdasta 'Tyyli' josta löytyy kasettisoittimen lisäksi levysoitin ja liuta muita. Tuon kasetin etiketissä näkyy soiva artisti ja biisi, nauha myös pyörii eli ehta Sony Walkman!
Aika hauska! Tosin puhelin itse ei ole edes C-kasetin kokoinen, muistan kultaisella 80-luvulla kun ylpeänä omistin tiiliskiven kokoisen Sony Walkmanin ja miten huippua oli että pystyi missä vain kuuntelemaan Madonnaa joka tuolloin oli joka teinipojan märkä päiväuni. Nappikuulokkeista ei tietoakaan ja fillarilla sotkiessa kasetti "wouwasi". Paremmin tämä virtuaalinen C-kaseti Walkman toimii :D