välillä jarru poljin painuu normaalisti ja jarruttaa normaalisti, mutta välillä eli juuri silloin kun yleensä tarvitsisi on jarru jäykkä ja saa koko painolla olla päällä ja tuntuu että ei jarruta silloinkaan, aivan samalla lailla kuin silloin kun autossa ei ole virrat päällä. eli onko siinä jossain tehostajassa joku ongelma?
polojarru
vwkö
1
168
Vastaukset
- vvzkö
eli jarru toimii välillä samalla lailla kuin autossa ei olis virtoja päällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283386- 973176
- 763014
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim702938"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532881Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862658- 352470
- 572341
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432195- 321953