Mieheni kaverille

kanssa

Olimme mökillä eräänä viikonloppuna yhdessä erään hyvän ystävämme, mieheni tykaverin kanssa.

Saunan jälkeen otimme vähän juomaa ja kun Jussi, mieheni kaveri halusi vielä mennä yöuinnille, me keitouduimme toisiimme ja aloimme raivokkaan rakastelun.

Näin kuitenkin toisesta silmäkulmasta, että Jussi seisoi ovenraossa vähän hämillään. Huikkasin hänelle, että: "tule sisään, mitä siellä odotat".

Mieheni Matti hiljensi tahtia ja ainoastaan hyväili minua. Sanoin Jussille: "housut pois ja mukaan"!

Hetkessä hän ole vuoteen päätypuolella alasti seisova kyrpä kadessään, mitä hän alkoi syöttämään minulle. Näin Matin silmistä hänen kiihkonsa ja otin Jussin kypää kädellä yrittäen ohjata sen Matin suuhun. Hän sulki suunsa tiukasti, mutta kun käheällä äänellä pyysin häntä tekemään se minun vuokseni, niin hän arkaillen otti parhaan kaverinsa kullin suuhunsa ja heitti kaikki estot nurkkaan.

Nyt poja aloittivat totisen naimisen ja saimme yhtäaikaa valtavat orkut. Jussin spermaa valui Matin suusta kasvoilleni. Hieroin sitä kaikkialle ja pyörähdimme huokaisten vuoteelle.

Hetken levättuämme sain miehet rakastelemaan keskenään kunnolla ja oli todella kiihottavaa katsoa onanoiden vierestä, kun oma mies sai patukkaa anaaliinsa.

Sen jälkeen olemme tavanneet aika usein. Miehini oli kerran kahdestaan Jussin kanssa laivallakin. Siinä olisin halunnut olla mukana, mutta ehkä joskus.

3

27877

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussi

      Ihahaa!

    • jussi

      me ollaan homoja. ps tykätään tuiskun antits

    • Lisää tätä

      Kerro ihmeessä lisää, ja pidemmästi, tosi ihana juttu!

      Kerro miehesi ja Jussin touhuista...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois

      Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie
      Maailman menoa
      323
      6300
    2. Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia

      Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta
      Maailman menoa
      67
      4144
    3. Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat

      Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom
      Maailman menoa
      41
      3495
    4. Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?

      Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole
      Maailman menoa
      81
      3406
    5. Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa

      Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava
      Maailman menoa
      87
      3340
    6. Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!

      Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut
      Maailman menoa
      181
      3242
    7. Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki

      Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin
      Maailman menoa
      102
      2688
    8. Dannysta tulee isä 83-vuotiaana

      Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll
      Maailman menoa
      57
      2624
    9. Abdullah iski Citycenterin vessassa

      Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html
      Maailman menoa
      215
      2378
    10. Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa

      ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt
      Maailman menoa
      78
      2113
    Aihe