Mieheni kaverille

kanssa

Olimme mökillä eräänä viikonloppuna yhdessä erään hyvän ystävämme, mieheni tykaverin kanssa.

Saunan jälkeen otimme vähän juomaa ja kun Jussi, mieheni kaveri halusi vielä mennä yöuinnille, me keitouduimme toisiimme ja aloimme raivokkaan rakastelun.

Näin kuitenkin toisesta silmäkulmasta, että Jussi seisoi ovenraossa vähän hämillään. Huikkasin hänelle, että: "tule sisään, mitä siellä odotat".

Mieheni Matti hiljensi tahtia ja ainoastaan hyväili minua. Sanoin Jussille: "housut pois ja mukaan"!

Hetkessä hän ole vuoteen päätypuolella alasti seisova kyrpä kadessään, mitä hän alkoi syöttämään minulle. Näin Matin silmistä hänen kiihkonsa ja otin Jussin kypää kädellä yrittäen ohjata sen Matin suuhun. Hän sulki suunsa tiukasti, mutta kun käheällä äänellä pyysin häntä tekemään se minun vuokseni, niin hän arkaillen otti parhaan kaverinsa kullin suuhunsa ja heitti kaikki estot nurkkaan.

Nyt poja aloittivat totisen naimisen ja saimme yhtäaikaa valtavat orkut. Jussin spermaa valui Matin suusta kasvoilleni. Hieroin sitä kaikkialle ja pyörähdimme huokaisten vuoteelle.

Hetken levättuämme sain miehet rakastelemaan keskenään kunnolla ja oli todella kiihottavaa katsoa onanoiden vierestä, kun oma mies sai patukkaa anaaliinsa.

Sen jälkeen olemme tavanneet aika usein. Miehini oli kerran kahdestaan Jussin kanssa laivallakin. Siinä olisin halunnut olla mukana, mutta ehkä joskus.

3

27881

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussi

      Ihahaa!

    • jussi

      me ollaan homoja. ps tykätään tuiskun antits

    • Lisää tätä

      Kerro ihmeessä lisää, ja pidemmästi, tosi ihana juttu!

      Kerro miehesi ja Jussin touhuista...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?

      Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi
      Maailman menoa
      145
      3679
    2. Henkirikos kiuruvedellä

      Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut
      Kiuruvesi
      107
      3502
    3. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      20
      2462
    4. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      4
      2275
    5. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      28
      2113
    6. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      33
      1153
    7. Läpäiseekö Martina Aitolehti Erikoisjoukot - kyllä vai ei?

      Martina Aitolehti on pärjännyt mainiosti Erikoisjoukoissa. Yrittäjä on mielipiteiltään napakka ja hän sivaltaakin koulut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      17
      1021
    8. Mikä on miehekäs mies?

      Kertokaa naiset. >Simiti<
      Sinkut
      134
      823
    9. Ei ne päivät ole samanlaisia...

      Toisena hymyillään ja katsellaan silmiin, toisena taas tuntuu ettei edes tunneta toisiamme, vältellään ja katseet ei vah
      Työpaikkaromanssit
      28
      820
    10. Oikea syy siihen

      miksi toivon ettei enää törmätä on se, että olen ihan tavattoman ihastunut sinuun. Paljon helpompi itselle kun ei saa pä
      Ikävä
      34
      744
    Aihe