Mieheni kaverille

kanssa

Olimme mökillä eräänä viikonloppuna yhdessä erään hyvän ystävämme, mieheni tykaverin kanssa.

Saunan jälkeen otimme vähän juomaa ja kun Jussi, mieheni kaveri halusi vielä mennä yöuinnille, me keitouduimme toisiimme ja aloimme raivokkaan rakastelun.

Näin kuitenkin toisesta silmäkulmasta, että Jussi seisoi ovenraossa vähän hämillään. Huikkasin hänelle, että: "tule sisään, mitä siellä odotat".

Mieheni Matti hiljensi tahtia ja ainoastaan hyväili minua. Sanoin Jussille: "housut pois ja mukaan"!

Hetkessä hän ole vuoteen päätypuolella alasti seisova kyrpä kadessään, mitä hän alkoi syöttämään minulle. Näin Matin silmistä hänen kiihkonsa ja otin Jussin kypää kädellä yrittäen ohjata sen Matin suuhun. Hän sulki suunsa tiukasti, mutta kun käheällä äänellä pyysin häntä tekemään se minun vuokseni, niin hän arkaillen otti parhaan kaverinsa kullin suuhunsa ja heitti kaikki estot nurkkaan.

Nyt poja aloittivat totisen naimisen ja saimme yhtäaikaa valtavat orkut. Jussin spermaa valui Matin suusta kasvoilleni. Hieroin sitä kaikkialle ja pyörähdimme huokaisten vuoteelle.

Hetken levättuämme sain miehet rakastelemaan keskenään kunnolla ja oli todella kiihottavaa katsoa onanoiden vierestä, kun oma mies sai patukkaa anaaliinsa.

Sen jälkeen olemme tavanneet aika usein. Miehini oli kerran kahdestaan Jussin kanssa laivallakin. Siinä olisin halunnut olla mukana, mutta ehkä joskus.

3

27864

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussi

      Ihahaa!

    • jussi

      me ollaan homoja. ps tykätään tuiskun antits

    • Lisää tätä

      Kerro ihmeessä lisää, ja pidemmästi, tosi ihana juttu!

      Kerro miehesi ja Jussin touhuista...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      284
      4472
    2. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      125
      2461
    3. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      325
      2443
    4. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      153
      2341
    5. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      192
      2188
    6. Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...

      ...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a
      Maailman menoa
      483
      1213
    7. Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus

      Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii
      Luterilaisuus
      384
      1128
    8. Huumeliika mellastaa Suomussalmella

      Varastanut S-marketissa, jopa kolme kertaa päivässä. Päätekijä pitänyt kuumeorjanaan naistaan useita vuosia. Mies potki
      Suomussalmi
      11
      1030
    9. Ihana sinä (m)

      Oispa kiva nähdä sua. Uskomatonta, miten paljon sä pyörit mun ajatuksissa. Oonkohan mä sun mielessä? Haluaisitko nähdä v
      Ikävä
      38
      923
    10. Oletko koskaan miettinyt

      kun sua ei kukaan puolusta missään tilanteessa? Eikö ole omituista?
      Viha
      92
      898
    Aihe