Mieheni kaverille

kanssa

Olimme mökillä eräänä viikonloppuna yhdessä erään hyvän ystävämme, mieheni tykaverin kanssa.

Saunan jälkeen otimme vähän juomaa ja kun Jussi, mieheni kaveri halusi vielä mennä yöuinnille, me keitouduimme toisiimme ja aloimme raivokkaan rakastelun.

Näin kuitenkin toisesta silmäkulmasta, että Jussi seisoi ovenraossa vähän hämillään. Huikkasin hänelle, että: "tule sisään, mitä siellä odotat".

Mieheni Matti hiljensi tahtia ja ainoastaan hyväili minua. Sanoin Jussille: "housut pois ja mukaan"!

Hetkessä hän ole vuoteen päätypuolella alasti seisova kyrpä kadessään, mitä hän alkoi syöttämään minulle. Näin Matin silmistä hänen kiihkonsa ja otin Jussin kypää kädellä yrittäen ohjata sen Matin suuhun. Hän sulki suunsa tiukasti, mutta kun käheällä äänellä pyysin häntä tekemään se minun vuokseni, niin hän arkaillen otti parhaan kaverinsa kullin suuhunsa ja heitti kaikki estot nurkkaan.

Nyt poja aloittivat totisen naimisen ja saimme yhtäaikaa valtavat orkut. Jussin spermaa valui Matin suusta kasvoilleni. Hieroin sitä kaikkialle ja pyörähdimme huokaisten vuoteelle.

Hetken levättuämme sain miehet rakastelemaan keskenään kunnolla ja oli todella kiihottavaa katsoa onanoiden vierestä, kun oma mies sai patukkaa anaaliinsa.

Sen jälkeen olemme tavanneet aika usein. Miehini oli kerran kahdestaan Jussin kanssa laivallakin. Siinä olisin halunnut olla mukana, mutta ehkä joskus.

3

27978

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussi

      Ihahaa!

    • jussi

      me ollaan homoja. ps tykätään tuiskun antits

    • Lisää tätä

      Kerro ihmeessä lisää, ja pidemmästi, tosi ihana juttu!

      Kerro miehesi ja Jussin touhuista...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      22
      2968
    2. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      11
      2047
    3. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      65
      1929
    4. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      72
      1846
    5. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      1783
    6. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      121
      1704
    7. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      76
      1533
    8. Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"

      Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1262
    9. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1255
    10. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      32
      1233
    Aihe