3G routeri

TeleWell TW-3G Flash-OFDM Reititin _päivitettynä_ versioon: V7.05b4.

Rakentaako reititin yhteyden itsenäisesti 3G-palvelunantajan
(Saunalahti/Elisa) verkkoon ilman, että laatikosta on yhteyttä WiFi'n
tai kaapelin kautta tietokoneeseen?

Kahdella tikulla kokeiltu - Nokian / Huawein
2188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo,, ainakin pitäisi, kun annettu oikeat operaattori arvot

Äänestä

Vie sinne saunataa!
Telewellit on sontaa...

Jota ei mysi eteempäin edes pahimmalle vihamiehellekkään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saunan Taakse kirjoitti:

TeleWell TW-3G Flash-OFDM Reititin _päivitettynä_ versioon: V7.05b4.

Rakentaako reititin yhteyden itsenäisesti 3G-palvelunantajan
(Saunalahti/Elisa) verkkoon ilman, että laatikosta on yhteyttä WiFi'n
tai kaapelin kautta tietokoneeseen?

Kahdella tikulla kokeiltu - Nokian / Huawein

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu