Morjens, Olisi reissu Bangkokiin ja siitä viikon päästä Pattayalle, ja kyselisin taksin hintaa tuolle matkalle? Tietenkin jos tiedätte muita hyviä tapoja taittaa tuo matka niin antakaa tulla vaan, kaikki vinkit kiinnostaa. Vielä jos teillä on hyviä vinkkejä Bangkokin nähtävyyksistä niin otan mielelläni niitäkin vastaan. Kiitoksia etukäteen.
Taksi Bangkok-Pattaya.
Pona
1
266
Vastaukset
- jkaodkncdkas
Itäinen linja-autoasema Ekkamai (skytrain as.Ekkamai portaat alas ja hetikohta vasemmalla)
Bussikyyti Pattayalle 166 baht ajoaika n. 2 h
Liput luukulta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552685
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322295- 792168
- 951976
- 361803
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301360Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329